Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi volt ez? Mi erintett meg?

Mi volt ez? Mi erintett meg?

Figyelt kérdés

Elég ijesztot almodtam tegnap este. Azt almodtam, hogy a szobamban voltam, es kivoltak huzogatva a polcaim es a szekreny ajtok is ki voltak nyitva. Erre becsukogattam az osszeset es fel akartam kapcsolni a villanyt, de az nem kapcsolt fel. Gondoltam remek, most cserelhetem ki a villanykortet. Ki mentem a folyosora, ahol ket villanykapcsolo van ket kulon lampara. Fel akartam kapcsolni az egyiket, de nem mukodott. Itt mar betojtam kicsit, es elkezdtem kapcsolgatni le fel, de nem mukodott. Amint a masik lampa kapcsolojahoz akartam erni, valami mintha elkapott volna, ossze szoritott, es mintha valami nagy tenyer nyomta volna ossze a derekamat. Ledermedtem, nagyon feltem, es par masodperc mulva fel is ebredtem. Eberedeskor meg masodpercekig ereztem a nyomast az oldalamon. Gondoltam alvasparalizisre, mert volt mar, de annal nem ereztem a nyomast az alom utan.


19/L


2017. aug. 18. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, ha legközelebb rémálmod van, vagy bármi paranormális ijesztő dolog történik veled, csak hívd Jézust! A
2017. aug. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocsi, idő előtt elküldtem.

Jézus nevére ezek megszűnnek, 2000 éve legyőzte a világot!

Ismerek olyan embert, akit álmában démon fojtogatott, és mire felkelt, érezte a fájdalmat, és meg volt a nyoma is ugyanott a fizikai testén.

2017. aug. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell többet gondolni bele, mint ami: alvásparalízis. Rosszat álmodtál, és az agyad előbb felébredt, mint a tested. Mindennapos eset, csak bizonyos IQ alatt hiszik egyesek UFO elrablásnak, démonszexnek meg mindenféle marhaságnak.
2017. aug. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kiléptél a testedből.Ott màsabb szabàlyok érvényesek.Àltalàban gondolattal könnyebb felkapcsolni a làmpàt mint kézzel.Ez érvényes pl az ajtónyitàsra is.
2017. aug. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Talàlkozhatsz ott entitàsokkal,asztràlutazókkal,de a sajàt félelmed is kivetülhet és megrémiszthet.
2017. aug. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!