Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azzal álmodtam akibe szerelmes...

Azzal álmodtam akibe szerelmes vagyok, ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Sziasztok nem olyan rég egy sztárral álmodtam akibe szerelmes vagyok. Az álmomban csak annyi volt hogy nálunk a kanapén ültünk aztán hirtelen felállt szorosan megölelt, egy puszit adott a nyakamra és elment. Ez mit jelenthet?
2017. aug. 19. 19:49
 1/9 anonim válasza:
Ez azt jelenti hogy ma éjfélkor teljesülni fog minden vele kapcsolatos kívánságod.
2017. aug. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Melyik az a sztár?
2017. aug. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
89%
Hogy lehet egy "sztárba" bele SZERETNI?
2017. aug. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ez azt jelenti hogy te vele álmodtál, és te ezt egy kicsit túl reagálod. Nem jelent semmit (szerintem), hacsak nem az #1-nek van igaza. :D
2017. aug. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Arról álmodtál, amit szeretnél ha megtörténne, de ezenkívül semmi jelentése nincs.
2017. aug. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Azon kívül, hogy sokat foglalkozol azzal a sztárral, nem sokat.
2017. aug. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy aludtál.
2017. aug. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ezt csak azért kérdeztem mert azt hittem van valami ezotériai jelentés, de ezek szerint nincs.
2017. aug. 20. 13:38
 9/9 anonim válasza:
azt jelenti, hogy jo lenne ha olyan emberben lenne szerelmes aki kicsit eletszerubb !!! mert az ilyen sztarok csak az almodban jelentkeznek es meg ott is kisetalnak az ajton
2017. aug. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!