Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez? Már egy...

Mit jelenthet ez? Már egy ideje minden álmomban szerepel egy különös fiú, akit még életemben nem láttam, de szerelmes vagyok belé, és ő is belém.

Figyelt kérdés
Mindig szerepel az álmaimban, bár néha csak elbújva, a háttérben. Nemrég viszont találkoztam egy hozzá nagyon hasonló fiúval, aki nagyon-nagyon érdekesen viselkedett velem, + mint kiderült, ugyanazokat a dolgokat szereti, mint én, és tud japánul, ugyanúgy, mint én. És azért ez nem egy olyan gyakori nyelv. Meg folyton engem bámult. Aztán felszívódott, ugyanúgy, mint az álmaimban. Mit jelenthet ez?
2017. ápr. 3. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet találkozni akar veled . Xd ez vicces. Nem . Igazból a tudat alattid rögzíti az álomban a forgó képjeleneteket és mert lehet elraktározta a tudat alattid a fiukat amiket folyton néztél neten meg ilyesmik. Beszipolyozta . Alvás közben pedig ezeknél az érzéseknél és álom képek alatt a rem szemmozgás felgyorsul érdekes. Ennyi
2017. ápr. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

De elhittem, de elhittem, de te nem ő vagy...


Sok dolgot jelenhet, akárhogy is, tegyél kapcsolatotokért.

Ha már én nem tudok kapcsolatot létesíteni szerelmemmel.

Még tudatos álmoknál se sikerül.

2017. ápr. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De az a legfurcsább, hogy azelőtt kezdtem el álmodni vele, hogy találkoztunk volna...
2017. ápr. 4. 06:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Gyűjts annyit, hogy elutazhass Japánba!

Ott nem lesz kirívó a japán nyelvtudás, az ottani fiúk közül válogathatsz!

2017. ápr. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 thoomas26 ***** válasza:

Az álom egy sajátságos tudatállapot, melyben túlnyomórészt az aktuális lelkivilágod jelenítődik meg, hogy a félelmeit, vágyait, traumáit feloldandó, akár szimbolikusan is, megjelenítse azokat. Ám előfordulhatnak akár a múltból (akár előző életből), vagy a lehetséges jövőből származó képek is. Mivel a jövőd már a jelenben is létezik, hiszen leszületésed előtt (ami a főbb vázát illeti) magad tervezted el azt, van honnan merítenie az álmaidnak.

Amit megterveztél, mindenképpen bekövetkezik, ám az, hogy hogyan, már sokféleképpen lehet. Így a jövőd azért folyamatosan alakul annak függvényében, hogy a jelent hogy éled. Tehát a találkozás, mint esemény, mely a valóságban is létrejött, már létezett akkor, amikor arról álmodtál. S ebben a sajátságos tudatállapotban képesek lehetünk ilyenek megérzésére, elő érzésére.

2017. ápr. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az álmod azt jelenti, amit szeretnél.
2017. ápr. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!