Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vajon ez mit jelenthet?

Vajon ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Sajnos nem ismertem a szüleim, nevelőszülőknél nőttem fel. Anyukámat életemben egyszer láttam. Tegnap azt álmodtam, hogy sétállok egy szűk utcán, és valamiért nagyon boldog vagyok. Aztán egyre csak egy dezsavű érzés kap el, hogy én már jártam itt, balra fordulok, meglátom a szalonnasütőt a házunk előtt, és ott van mellette a sarkon a házunk, egy faház. Ezelőtt a valóságban még sohasem láttam ezt a helyet, mégis álmomban annyira ismerős volt. Éreztem, hogy rettenetesen boldog vagyok, és elmegyek a faházhoz, benyitok az ajtón, és ott áll anyukám. Meglát engem, és én is meglátom, egy műanyag kis láda van a kezében, amiben a mosnivaló van, hatalmas boldogság áraszt el minnket, és alig várom, hogy megölelnük egymást oly sok év után. Majd felébredtem, ez volt életem legjobb álma, és nagyon valósághű volt, még tényleg soha nem álmodtam ennyire jót. Az álmokban az érzések sohasem gondoltam volna, hogy ennyire életszerűek lehetnek, vajon a lelkem teleportált? Annyira nem hiszek ezekben, de ezt az álmot sosem fogom elfelejteni.

2017. aug. 20. 03:57
 1/2 anonim ***** válasza:

nincs mögöttes jelentése.

ez egy ajándék álom volt.

2017. aug. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 thoomas26 ***** válasza:

Akkor érezzük nagyon élethűnek az álmainkat, ha a tudatunk nagyon erős érzelmeket visz bele. Tehát ha az az ok, ami kiváltotta az álmunkat, kellőképpen nyomós érzés bennünk.

Én azt gondolom, az a természetes vágyad jelent meg az álmodban, hogy megismerhesd az édesanyádat. (Bárhogy is legyen - vagy ne legyen - valaki a szüleivel, előbb-utóbb megszületik benne a vágy arra, hogy felvegye velük a kapcsolatot.)

A lelked mélyén, még ha tudatosan nincs is a felszínen, vágysz arra, hogy megismerhesd anyukádat, hogy találkozz vele.


Jóval kisebb valószínűséggel ugyan, de hatással lehetett az álom létrejöttére az is, ha édesanyád mostanában sokat gondolt rád. Azt ugyan nem írtad, hogy él-e még, de ha már nem, akkor eljöhetett hozzád meglátogatni is.

2017. aug. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!