Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mostanában gyakran álmodom...

Mostanában gyakran álmodom ezt. Lehet valami jelentése?

Figyelt kérdés

Azt álmodom,hogy vihar van és villámlik.Attól félek,hogy belém csap vagy valakibe belecsap a villám.Pl.múltkor próbáltam rábeszélni a szüleimet,hogy ne menjenek ki az utcára,nehogy agyoncsapja őket a villám.Én meg tudatosan a házban maradtam.

Egy másik,hogy elkezdett odakint villámlani.A házban időnként elment a villany.Az udvar meg tele volt gyerekekkel és a szomszédos udvar is.Jött apám azzal a hírrel,hogy (épp búcsú volt a városban,de csak az álmomban) a búcsún az egyik szervezőt agyoncsapta a villám.

Egy másik visszatérő álom,hogy egy fekete macskát simogatok.Egyébként ismerős a macska,a papám szomszédjáé.



2017. aug. 22. 11:54
 1/2 anonim válasza:
A villámos lehet pl az, hogy félsz valamitől, amit nem tudsz irányítani, és a szeretteidet is félted tőle
2017. aug. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 thoomas26 ***** válasza:

Csatlakoznék az előttem szólóhoz.

Vagy konkrétan a villámtól félsz a valóságban is, vagy a villám csak egy szimbolikus megjelenítése annak, hogy félted magad és a szeretteidet bármi olyantól, melyre nem tudsz hatással lenni.


A papád szomszédja macskájához valamiért erősebb érzelmi szál fűz, mint úgy általában a macskákhoz. Tehát egyébként is táplálsz érzelmeket a macskák felé, de valamiért most ez a konkrét macska van a figyelmedben. S hogy milyen előjelű érzelemmel vagy iránta /irántuk, azt érzékelteti az, hogy maga az álom közben milyen érzelmeid vannak. Ha kellemes, akkor pozitívat jelent, ha nem, akkor pedig nem.

2017. aug. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!