Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az álom jelent valamit?

Ez az álom jelent valamit?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy egy távoli idős ismerősömmnél aludtam ahol azt álmodtam hogy egy kb 2 méter magas barbi szerű baba meggyilkolja egy késsel Abraham Lincolnt. Aztán ott a néninél felébredtem, leestem az ágyról megjelent ez a barbi és többször nyakon szúrt. És erre már felébredtem a válóságban.

2017. aug. 24. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Epic xD
2017. aug. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy bármit is jelntene..

Én általában akkor szoktam ilyet álmodni, ha előtte megnézek egy ehhez hasonló filmet.


Viszont, ha nagyon érdekel nézz utána, hogy mit jelent babával és késsel álmondi!

Vannak internetes oldalak, ahol utána nézhetsz!

2017. aug. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egyszer azt álmodtam, hogy seprűnyéllel lövöldözöm az égben Optimus fővezért aki egyszer leszáll majd egy fúróval kifúrja a hátamat. Majd valamilyen módon egy kecske leszek és nem tudok kommunikálni anyummal. Ezután jön a tipikus üldözéses jelenet majd egyre lassulok, lassulok majd nem tudok felkelni a földről és felébredek. Erre azt mondom, hogy gyerekek lefekvés előtt ne igyatok töményet :D
2017. aug. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!