Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek mit jelenthetett...

Szerintetek mit jelenthetett ez az álom?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal csókolóztam benne . Teljesen pozitiv volt a dolog. De élőbe még soha nem csókolóztam és már voltak barátnőim. Valaki ez mi tudja? Egy jel? Lesz 1 év után újra valakim? És igazinak is tűnik mert azt érzem. 18F vagyok utso gimi év jön.
2017. aug. 24. 06:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Voltak barátnőid és nem csókolóztál még? Ne viccelj már, ez az ELSŐ dolog, amit a barátnővel szoktak csinálni a fiúk már 14 éves kortól... Nem csoda, hogy otthagytak a "barátnőid", ha meg sem csókoltad őket... Hol élsz te, valami kő alatt, vagy szektás vagy?
2017. aug. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 thoomas26 ***** válasza:
Vágysz már arra, hogy a valóságban is csókolózhass. Ha újra lesz egy barátnőd, már semmiképpen se hagyd ezt ki.
2017. aug. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendicsek ☺ csak eddig nem engedte az egyik azért is dobtam el meg a másik azt meg nem szerettem . Alaphiba
2017. aug. 24. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!