Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom...

Mit jelenthet ez az álom (csak a változatosság kedvéért :D)?

Figyelt kérdés

Álmomban meghaltam. Azt nem tudom, hogy hogy, mert már úgy kezdődött eleve, hogy halott voltam, és valahogy szellemként mégis továbbéltem. És ahová kerültem, tudom, hogy nagyon boldog voltam, és a halálomra is valahogy nem szomorúan tekintettem, hanem hogy ennek meg kellett történnie. Valami hatalmas házban(vagy falu?) lehettünk, elég sokan. És az volt az érdekes, hogy mindenkinek az arca tiszta volt. Szóval nem ez az elmosódott, ami a legtöbb álomba szokott lenni, hogy csak körülbelülre lehet felidézni, hanem rendes arcuk volt.

És találkoztam egy lánnyal(barna göndör haja volt, és egy kicsit furcsa arca, szóval a szemei egy kicsit furák voltak), eleinte féltem tőle, és kiderült, hogy amíg éltem, addig ő kísértett engem, és hogy miatta féltem néha. De utána azt hiszem vele is összebarátkoztunk. Jah és még valami ilyesmire emlékszek, hogy akiket hátrahagytam szeretteimet, valahogy enyhíteni akartam a fájdalmukon, de arra nem emlékszek, már hogy hogyan.

18/L


2010. máj. 25. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Érdekes álom.De én még mindíg csak azt mondom,hogy álmaink a vágyainkat és félelmeinket mutatják meg burkolt formában.32f
2010. máj. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Én is álmodtam már azt, hogy meghaltam és szellem vagyok. Én baromi jól éreztem magam halál után, egyszerűen boldog voltam.
2010. máj. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

helló!

ha nem volt még ilyen jellegű álmod, akkor lehet, hogy ez rá akar mutatni valamire, egy jel. mégpedig arra, hogy nem kell tarts a haláltól, hiszen az a "létünk" része ugyanúgy, és lehetséges most győzted le a régebbi félelmeidet, ami arról a furcsa szemű lányról szól, ha ezeket megfogod, és megtartod, akkor változni fog az életed. Nem minden álomban elmosódott az arc, de a java részükben ténylegesen. Lehetséges, hogy utána kell nézz e dolgoknak, és az ébrenléti állapotodban is ugyanazt kell érezd, a boldogságot, amit úgy érhetsz el, hogy nem "félsz", semmitől.


Egyébként az álom lehet "jövőbelátás" is.


üdv

25/F

2010. máj. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A haláltól nem félek különösebben, szoktam róla gondolkozni, de nem hiszem, hogy emiatt álmodtam ezt. Engem az a lány érdekel inkább, hogy miért ő, mert egyetlen ismerősömre sem hasonlít, de még csak hasonló vonásokkal sem nagyon találkoztam. Esténként van amikor félek, hogy van valami a közelembe, és néha eléggé be tudok pánikolni, talán ezzel lehet kapcsolatos...:/
2010. máj. 26. 15:30
 5/8 anonim ***** válasza:

lehetséges, hogy ő a félelmeid megtestesítője, és ahogyan álmodban egyre közeledsz hozzá, úgy az ébrenlét alatt is múlni fog az a fajta félelem amiről beszélsz. Amúgy az ilyen félelem rossz "hitre" enged következtetni engem, ha nem bántalak meg, de ne értsd félre. Úgy értem, hogy azt hiheted, hogy van felsőbbrendű gonosz, de csak a képzeleted játszik veled, s lehet tudat alatt most kezded felismerni, csak az álmaidhoz is kapcsolódik.


üdv

25/F

2010. máj. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ha erről nappal gondolkozok, akkor egyértelműen azt mondom, hogy nincs:D De éjszaka egészen más a helyzet, és nem azt mondom, hogy most valami tényleg van a közelembe ami engem pécézett ki magának, csak este mindig eszembe jutnak azok a dolgok amiket olvastam/hallottam, de néha még a horror film élményeim is előjönnek:D

Aztán ott van még az alvásparalízis is, amitől megint csak eléggé félek. :D

2010. máj. 26. 18:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Pénz áll a házhoz.
2010. máj. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"Amikor félünk, akkor csak a rosszban hiszünk, nem a jóban."
2010. máj. 27. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!