Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A marson voltam álmomban....

A marson voltam álmomban. Álmodott valaki hasonlót?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam,hogy a marson voltam egy kolóniában,de ha kimentem 5 percig tudtam levegőt venni.Mindenesetre elég valóságos volt.Először álmodtam idegen bolygóról és elég más érzés volt mint a többi álom.

2017. szept. 5. 13:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Schwarzenegger pont ilyet álmodott. Meg is lett az eredménye: felszabadította a Marsot a kapitalista kizsákmányoló gonosz üzletembertől.
2017. szept. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Jancsi is pont ilyent álmodott.
2017. szept. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azt álmodtam, hogy seggbeqúrom a kolléganőmet.
2017. szept. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Én álmodtam ilyet is. Meg olyat hogy valaki el akarja vágni a nyakam de végül é. Belezem ki. Akkor álmodtam hogy én vagyok Joker a sötét lobagból.

És ezek a derűs álmaim

2017. szept. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Talá keress fel egy pszichiátert 4eske.
2017. szept. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is álmodtam már olyat, hogy más bolygón, pontosabban holdon vagyok. Ottragadtunk, elég kilátástalan volt a helyzet. A gravitációt is másnak éreztem, illetve a légkör sem volt megfelelő. Növényzet semmi. Az álmomban ez egy másik naprendszer volt egyébként. A fő bolygó, ami körül a hold keringett (amin leszálltunk) kékes színű volt, nap nem igazán sütött a holdra (távol lehettünk a központi csillagtól), fekete kőzete volt.


Hát ennyi. Nem volt kellemes, de különleges volt. :)

2017. szept. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már olyan álmom, ahol astronauta voltam. Nagyon szeretem a sci-fit, természettudományos végzettségem van, és mindig is érdekelt a világűr. Azon csodálkozom, hogy ritkán álmodok efféléket:)
2017. szept. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Metionin ***** válasza:
Én egyszer a Jupiterre álmodtam magam, színes gázok között lebegtem és volt köztük olyan, amelyik tudott beszélni. Ilyen nagy gyémántok úsztak a "levegőben" mindenhol, alul savas tószerűségek voltak és amikor megijedtem, hogy belezuhanok, a gázok mondták hogy ne féljek, majd ők megtartanak. :D
2017. szept. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen kb. 2 hete. A marson voltam álmomban.

Egy férfi és egy nő volt velem, és menekültünk. Átfutottunk valami boltíves kőkapun, de utána mindketten eltűntek mellőlem. Hatalmas embereket láttam, fekete egyenruhában voltak, fekete kesztyű a kezükön és valami féle sisak a fejükön, ami az egész arcukat eltakarta. Olyan hatalmas gépet láttam, ami úgy nézett ki mint egy pók és úgy is közlekedett a talajon. Aztán az egyik fekete ruhás észrevett, próbáltam elbújni, de nem nagyon volt hova, mert minden romokban hevert. Egy kőfalnál voltam, de nem tudtam már tovább menni és akkor hírtelen szemben találtam magamat vele. Nagyon magas volt, valami fegyverszerűség volt a kezében, gondoltam, most megöl, de nem bántott. Jól megnézett és elment. Ennyire emlékszem. :)

2017. szept. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Eric Cartman igen
2017. szept. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!