Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Látom álmomban, mi történik...

Látom álmomban, mi történik máshol a világban?

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta vannak fura, jövővel kapcsolatos álmaim, de leginkább az engem illetve a szűk környezetemet érintő dolgokat szoktam látni.

Az utóbbi néhány évben azonban előre láttam olyan dolgokat is, amik nem csak engem, de az egész világot érintették.

Fontos megjegyeznem, nem politizálok. Sem más a családban, környezetemben. Nincs Tv-m, illetve ha ritkán olvasok is híreket, az inkább a helyi hírekre korlátozódik. Nagyon érzékeny vagyok, nem tudnék napi több alkalommal híradót nézni, és közben megőrizni a nyugalmam.

Amikor Ukrajnában kitört a polgárháború azt is előre láttam egy álomban.

Azt álmodtam, hogy valaki, akit akkor még nem ismertem, de szó volt róla, hogy bemutatnak minket egymásnak, azt mondta, akkor fogunk találkozni, ha Ukrajnában kitör a háború (az említett lány Ukrajnából származik), és valóban így történt, néhány nap eltérés volt a találkozásunk, és aközött, hogy először foglalkozott a témával komolyabban a világsajtó.

Pár hete azt álmodtam, valami ismeretlen országban vagyok, nyílt területen, de erdős rész mellett, és repülőgépeket láttam ismeretlen nyelvű jelekkel ellátva. Álmomban tudtam, hogy háborús helyzet van itt, ahol vagyok, és hogy ez nem az otthonom, ez máshol van.

Illetve láttam földbe csapódó repülőgépeket, füstöt, tüzet, port...

Tegnap olvastam először az ismét kiélesedett koreai konfliktusról, amit megelőzött az álom.


Nem ide tartozik, de szintén érdekes eset:

Még valamikor szeptemberben meséltem a páromnak, hogy azt álmodtam, sétáltunk egy idegen városban, ahol volt egy nagy tér, meg pirostetős házikók, és olyan, mintha ősz lett volna. Illetve úgy rémlett, mintha ez valamelyik balti országban lenne, bár még egyikben sem jártam.

Idén nyáron utaztunk Oroszországba, de sajnos nem úgy jött ki, hogy megálhassunk a balti államok valamelyikében, mivel a vonat nem arra haladt.

Tőlünk független okokból mégse tudtunk felszállni a vonatra, véletlen folyamán valaki visszamondta a jegyét, így lett szabad hely a buszon, ami a balti országokon át közlekedik, így azzal mentünk.

Átutazóban volt egy kis megállónk egy litván városban, Kaunas-ban, ahol felismertem a bizonyos piros tetős házakat meg a főteret.

Igaz, nem ősz volt, hanem augusztus, de az idő őszies, a mi időjárásunknál hidegebb, pont mint álmomban.


2017. aug. 30. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az komoly.
2017. aug. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
El is olvastad?
2017. aug. 30. 15:17
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Velem is gyakran elő szokott fordulni hasonló. A telepátiának tulajdonítom, ami álomban kiemelten jól szokott működni. És a telepátia létezését tudósok is elismerik. Például Vasziljev professzor könyvet is írt róla Telepátia címmel. Mikor a nyugis szülőfalumban laktam akkor jobban működött a telepátia mint a jelenlegi rohanós városban. Például hajnalban álmomban érzékeltem hogy a kedvenc macskám kint vár az ajtóban és várja hogy beengedjem. Tényleg ott várt és mint ha azt közölte volna hogy na végre csak hogy érzékelted kívánságom.

Egyszer meg éjjel nukleáris balesetről álmodtam. Halálra rémült katonákat láttam ülni a tehervagonokon, vegyvédelmi ruhában. De napokig nem derült ki mi volt ez az álom. Mivel a csernobili katasztrófát egy ideig eltitkolták. De mikor megtudtam időpontját, ledöbbentem mert pontosan, órára egyezett azzal amikor álmodtam.

Vagy mikor édesanyám kórházban volt, érzékeltem hogy kirántott csirkecombra vágyik, mert a kórházi koszt szűkös. 120 km-t utaztam és vettem csirkecombot és elvittem neki a kórházba. A könnyei lejöttek és nem értette hogy a fenébe jöttem rá hogy pont arra vágyik. Idős korában a halálát is megéreztem, mivel akkor is kórházban volt.

2017. aug. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A koreai konfliktus hetente élesedik-enyhül, és ezt óriásira fújja fel a média.
2017. aug. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Atomvillanásról nem álmodtál? Csak, hogy tudjam, honnan kell jó messzire menni.
2017. aug. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
#3 Telepátia nem létezik, be lehet fejezni a hazudozást.
2017. aug. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne létezne, utolsó?
2017. aug. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!