Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Álmodtatok a babátokkal? Én...

Álmodtatok a babátokkal? Én kétszer álmodtam vele és álmomban lány volt. A párom is egyszer álmodott vele és kislányt. Izgalmas, mert nem tudjuk még a nemét!

Figyelt kérdés
2014. márc. 24. 12:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én megálmodtam hogy fiú, aztán kiderült, h lány. Másodikkal lányt álmodtam, azt hitem éppen ezért fiú lesz. De ő is lány lett.
2014. márc. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Álmodtam vele kétszer is de a nemére nem emlékszem már :P

Egyébként kislányt várunk


26 hkm

2014. márc. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
mi mindig is fiút szerettünk volna elsőre, de amint megfogant onnantól valahányszor vele álmodtam, lánnyal álmodtam :) lány is lesz :)
2014. márc. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Az első babámnál meg voltam róla győződve, hogy lány lesz, kétszer is azt álmodtam, hogy fiú, az uh-on a lehető legkorábban mutatta, hogy fiú.:)

A mostani babámnál már nem mertem hinni semmit, de egyszer megálmodtam, hogy lány lesz, és tényleg az lesz.:)

2014. márc. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
igen, de akkora már tudtam, h kisfiú és vhogy mindig sötétbarna hajúnak képzeltem, mert apai ágon az a gyakoribb. anyai ágon a szőke, de feltételeztem, h a dominánsabb öröklődik majd. álmomban viszont szőke volt - épp erről szólt az álom, h mennyire meglepődtem. azóta 8 hónapos és aranyszőke haja van :).
2014. márc. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Egyetlen egyszer álmodtam a fiammal, míg terhes voltam.

Én már a legelejétől éreztem, hogy fiam lesz, egyértelműen ezt egyébként a 33 hetes ultrahangon erősítették meg. És azt álmodtam, hogy egy sötét hajú, nagy súllyal született, gyönyörű szép kék szemű kisfiam lett.

Nos, a fiam 3960 grammal, 54 cm-el, sötét hajjal született és kék szemű.:)

És ez az álmom még az előtt volt, hogy tudtuk volna biztosra a nemét. Tehát még a 33. hét előtt.

2014. márc. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

álmodtam, de egyszerűen nem volt neme (vagyis nem lehetett megállapítani) :) kis, fehér rugdalózóban lévő baba volt, semmit nem láttam rajta :)


kislányt várok egyébként

2014. márc. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen,mindkét gyerekem nemét megálmodtam,a terhességek alatt.
2014. márc. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Még mi sem tudjuk a nemét, de már többször álmodtam és mindig ugyanazt, hogy mindig egy pufi, piros pofijú fiút tartok a karomban.

Lehet, hogy éppen azért álmodok mindig kisfiút, mert a párommal valahogy lánnyal képzeljük el magunkat. Tuti épp ezért kisfiunk lesz :-)

2014. márc. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
azt álmodtam,h. kisfiú,kétszer is plusz sógornőm is fiút álmodott,most egy 11 hónapos kislány alszik a szobájában. :)
2014. márc. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!