Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Így mit jelenthet a kógyó az...

Így mit jelenthet a kógyó az álmomban?

Figyelt kérdés

Az utóbbi hetekben gyakran álmodtam kígyókkal,legutóbb tegnap este. Az tudni kell, hogy egyszerre félek, undorodom a kígyóktól és imponálnak is, vagyis ha olyat hallok, valaki kígyót tart otthon akkor "menőnek" tartom, elgondolkodtam már, hogy én is akarok tartani, de ha képen meglátom őket borzongom,félek tőlük.Valójában szerintem nem tudnék megmaradni egy légtérben egy kígyóval.


Mindig óriáskígyók szerepelnek az álmaimban.


Régebben azt álmodtam, hogy egy erdei ösvényen kell átmennem és az tele van kígyókkal, illetve hogy a lakás tele volt velük, de ezekre már kevésbé emlékszem,régen voltak.


Mostanában általában arról szólnak az álmaim, hogy van itthon egy kígyó,(néha én kérem) aztán rettegni kezdek tőle. Egyszer beengedtem az ágyamban(mármint álmomban:D), aztán rettegtem és borzongtam, ahogy láttam, hogy ott tekeredik a takaró alatt. Máskor becsúszott egy a házba(szintén álmomban)és elbújt a szekrények,ágyak, nagyobb bútorok alatt, másokkal kerestettem,hogy vigyék ki de nem találták,tehát bent volt én meg írtóztam bemenni a házba. Tegnap pedig én hoztam valahonnan, egy zsákbam volt, de otthon megint jött az a borzongás, de nem mertem mondani, hanem elkezdtem rásózni a tesómra, hogy vegye meg tőlem, vigye el? mert irtózatos volt a zsákra nézni, ahogy tekergett benne.


Utána néztem, sok jelentése van a kígyónak az álomban, ami picit megíjesztett az az, hogy rejetett,még be nem következett veszélyt,illetve betegséget is jelenthet. Azt is tudni kell rólam, hogy rettegek a ráktól(mármint a betegségtől,nem az állatkától), és most vannak tompa nyaki,és fejfájásaim,szóval összekapcsolatam a kettőt és most nagyon félek, hogy esetleg nem-e közeledő rákbetegséget jelentenek ezek a sűrűsödő kígyós álmok?


Megharapni eddig még nem próbáltak álmomban, meg sem fogtam őket, nem is láttam öket tisztán, csak ahogy tekeregtek az ágynemű alatt meg a zsákban, és tudtam, hogy bent van a szekrény mögött. Régebben az ösvényen és a házban rövid,vastag,barna kígyók voltak.


20/L



2017. szept. 15. 21:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Nincs olyan szó hogy "kógyó". Azt jelenti hogy nagyon szereted az egyszemű kígyókat.
2017. szept. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nincs, csak elgépeltem.Mit kell bunkózni, ha nincs normális véleményed?
2017. szept. 15. 21:28
 3/14 A kérdező kommentje:
Amúgy egyszemű kígyók sincsenek, hahahahah.
2017. szept. 15. 21:28
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Szóval te egy prűd frigid sznob lány vagy.

"A szex rossz,értem?"

2017. szept. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ilyen mentalitással inkább ne menj fiúk közelébe se,de még csak rájuk se nézzél! Igazi feminista vagy aki gyűlöli a nemiség minden formáját.
2017. szept. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hülyeség.
2017. szept. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Freud szerint az álomban megjelenő kígyó a férfi nemiszervet jelenti és sokszor az ébrenléti állapotban elnyomott vágyak az álomban jelennek meg.
2017. szept. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

szexuális kielégületlenség - a rákbetegséghez semmi köze.

"tompa nyaki,és fejfájás" - frontok voltak sorozatban, sokaknak fájt a feje. Vérnyomás rendben?

2017. szept. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem rák, szex. Ambivalens viszony a szexhez: vágysz rá, de félsz is tőle.
2017. szept. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Amúgy felvilágosítalak: 1 szemű kígyó = faszobor mínusz obor xD
2017. szept. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!