Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az ördöggel álmodni?

Mit jelent az ördöggel álmodni?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam hogy az ördöggel az 1940-es években voltunk egy szinhazban és mi voltunk a fellépők. És a fellépés arról szólt hogy zongorázott az egyik lábamon és én félmeztelen voltam

(nő vagyok)



2017. szept. 25. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:

LOL :D


Ennél már az csak az volt jobb, mikor valaki azt álmodta, hogy barna sörért állt sorba a templomban .

2017. szept. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsásd meg! Ebben az energiatérben nem működhetsz tovább!
2017. szept. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez tök jó álom! :) Egyébként nem jelent semmit, de vicces. Szerintem valami korábbi filmélményed jöhetett elő, ami nyilván nem pontosan ilyen jelenetekkel készült, de az agy csodákra képes, ha emlékek összezagyválásáról van szó álmunkban.
2017. szept. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Csak nem a Lucifer című sorozatod nézted?
2017. szept. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat eskü nem nézek ilyen ördögös filmeket meg semmi hasonlót de ez az álom para volt
2017. szept. 25. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!