Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ördöggel álmodni...

Mit jelenthet ördöggel álmodni karácsony éjjelén?

Figyelt kérdés

Elégé vallásos vagyok és karácsony éjjelén az ördöggel álmodtam.utána néztem ennek és arra jutottam, hogy az esetek 95℅-ban jót jelent ördögel álmodni, kivéve karácsony éjjelén.nem találtam semmit, arra hogy: mit jelent karácsonykor ördöggel álmodn.

Az álmom: egymagam voltam az utcán, tölem 5cm-rel magasabb (kb 175cm) időskés, fél ösz viszonylag sovány ember jelent meg elöttem.tudtam azonal, hohy ő az ördög, majd megrahadta a bal csuklómon lévő piros cérnát, hogy letéphesse, amit nem engedtem és félre löktem magamtól.ez után fekete lett a szeme és lebegve valami olyasmit mondott, hogy:jól van,te tudod.valaki tud segíteni?



2016. dec. 28. 09:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy az ördög volt az? A cèrna lehetsèges, hogy valami fogadalom, kötödès, bilincs, visszafogottság, szimbólumakènt jelent meg. Vagy lehet azèrt volt piros mert a pokol egyik bilincse, ès megbocsájtást nyertèl volna, de szabad akaratodból elutasítottad. A válasz a kèrdèsedre: Az álmod rengeteg bűntudat eredmènye.
2016. dec. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az ISTEN A MINDENHATÓ ISTEN barmai hozzá fohászkodjatok

láttad az ördögöt mi? Nem hiszem!Ez adivat most.Pedig ha tudnád mit tartogat neked?!Hahaha....

2016. dec. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Valamiért lelkifurdalás gyötör.


Rendezd le,és megszűnik!

2016. dec. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez az álmod azt jelenti, hogy aludtál!
2016. dec. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez nem lehet igaz! En meg pont azt almodtam nehany napja, hogy odamentem valakivez egy kietlen utcan, ahol rajtunk kivul senki nem jart, megragadtam a bal csuklojat ennek az illetonek, amelyen egy piros cerna volt, le akartam tepni, az illeti nem hagyta, ezert dulakodni kezdtunk. Aztan ott hagytam ot, gondoltam o tudja, nem eroltetem. 50 eves 175 cm magas, sovany ferfi vagyok, oszulok is mar eleg rendesen. Az almomban az illeto, akit megragadtam, azt mondta, "talalkozni akarok veled ismet, tegy a vazallusodda". Ez mit jelenthet?
2016. dec. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt, hogy minden kapcsolatban áll mindennel. Mentálisan, lelkileg, ès fizikailag is. A legapróbb elemekre bontva, a valóságnak nevezett anyagot, ezt szintèn alátámasztja.
2016. dec. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen 6-os, csak egy a bibi. A masik almomban meg azt lmodtam, hogy aki erre a hozzaszolasomra - en vagyok az 5-os - valaszolni akar, az maga az ordog lesz!
2016. dec. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Próbálj meg a nemi szervedet egy ellenkező neművel rendszeresen ütköztetni, esténként hajts fel egy feles vodkát, és meglátod nem lesz itten semmi probléma.
2017. jan. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja ördög vagyok..xD de a Belzèt jobban bírom. Spanjaim is így hívnak az örökkè tartó buliban :D nincsenek szarvaim, csak kitalálta valami csökötragyú. XD
2017. jan. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!