Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek az álmaim?

Mit jelentenek az álmaim?

Figyelt kérdés

Ültünk egy szabadtéri helyen este, egy boxszerűségben egy ismerősömmel, akibe bele voltam zúgva, (való életben).

Beszélgettünk, aztán komolyra fordította a szót és bevallott valamit nekem. Elkezdett sírni. (Abszolút nem ilyen típus.) Aztán én is sírtam vele. Sosem láttam még így.


Ma álmodtam, hogy valami olyasmit mondott nekem, hogy a barátnőjével akar maradni, senki nem olyan kedves mint ő.

(Ehhez has. mondat volt.)


3 hónapja álmodtam olyat, hogy sétáltam egy étterem előtt, kerestem a szemeimmel vkit az étteremben. Elfordultam. Megláttam őt a parkolóban ahogy fordul ki. Előtte álltam de észre sem vett. Bámultam, de mintha ott sem lettem volna.

Elindult, én utána mentem. Kiértünk egy egyenes útra. Autók mögöttem, mellettem. Én a középső sávban, amiben ő ment, de már sokkal messzebb tőlem, elől.

És csak mentem utána, ő meg gyorsított és eltűnt. Amikor eltűnt, eltűnt vele minden. A városrész, mögöttem az autók, minden. Borzasztó érzésem volt napokig.


Álmodtam olyat, hogy kettesben voltunk valahol, de egymás testében. Én voltam az ő (valós) testében és az enyémet láttam kívülről ha ránéztem. Tudtam, hogy ő van benne. Úgy is viselkedtem, de magamat láttam.


Mit jelenthet?

Voltam már szerelmes, de soha nem álmodtam senkivel akit szerettem, ráadásul ennyit. Ezek válogatott álmok.

Szerintetek mit jelentenek ezek az álmok?



2017. szept. 29. 09:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Az álmoknak nincs konkrét jelentésük. Álmodban az agyadban tovább futnak a gondolataid, amik teljesen össze is tudnak kuszálódni ilyenkor, abból származnak ezek a furcsa és megmagyarázhatatlan dolgok is, de általában mégis valós szereplőkkel, valós, vagy valahol látott helyszíneken.

Szóval nem jelentenek semmi konkrétat, hogy például a Béla szerelmes beléd vagy valami.

2017. szept. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az autós egészenbiztosan az utána való futást szimbolizálja. Amikor mész, küzdesz érte, de egyszercsak eltűnik, vele együtt minden közös emlék (ebben az esetben a többi autó, a városrész), igazából minden. Gondolkozz el, mit is szeretnél tőle valójában. Érdekes dolgok ezek...
2017. szept. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!