Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vajon miért álmodom ezt egyre...

Vajon miért álmodom ezt egyre gyakrabban és gyakrabban? Kíváncsiság, vagy valami más?

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve élek külön a szüleimtől,albérletben.Már előtte is voltak visszatérő álmaim,akkor vagy csak terhes voltam,vagy szültem (állítólag ez azt jelenti,hogy saját magam meg kell szülni), de betudtam annak,hogy nem akartam tini terhességet.


Most viszont mióta külön lakom,rendszeresen azt álmodom,hogy az amúgy 2 szobás albérletben vagyok, ami mindig máshogy néz ki és kiderül,hogy van egy harmadik szoba is.Általában mindig egy folyosó végén van a szoba,mellette enyém és lakótársamé. szoba fehér, pici ablaka van, benne antik fehér bútorok,olyan mint egy raktár, de amikor bemegyek nem csak a kíváncsiság hajt,hogy mi midnent találok ott,hanem rettegek is,hogy mi van ha ott lesz valami az átokból hasonló fekete haú "szörny". Valamelyik nap viszont már rejtett volt a szoba és az én szobámból nyílt a rejtett szoba, régi bérházban volt,hideg volt bent, barnák voltak a falakt, a szélsüvítettt be az ablakon és megint tiszta lom volt bent minden mint egy raktárban.Rendszeresen 3 szobával álmodok de miért van ez? Tudat alatt valami, vagy mi a fene?


2010. máj. 28. 09:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagy döntés előtt állsz,nagyon jól gondold meg melyik utat választod, a szobák száma ezt jelzi. Tehát három út áll előtted, melyiket válasszam?
2010. máj. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi, csak az a gáz,hogy fogalmam sincs mibenXD


az sem utal semmire,hogy az egy rendezetlen szoba? az a döntés nem biztos?vagy mi?vagy ez egy rejtett lehetőség?:S


nem szeretek az álmokra hagyatkozni, nem egyszer mondta már igazat

2010. máj. 28. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!