Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mostanában egyre gyakrabban...

Mostanában egyre gyakrabban kelek arra, hogy nem kapok levegőt (olyan, mintha fojtogatnának) és nem bírom kinyitni a szemem (csak rebeg a szempillám). Lehet, hogy "valami" túlvilági lény okozza?

Figyelt kérdés
Sokszor az az érzésem, mintha lefogna, nem bírok megmoccanni, ráz a hideg és (nem szégyellem) rettegés tölt el. Ha meggyújtok egy füstölőt vagy 3 fehér gyertyát, akkor elmúlik minden félelem és reszketés.. Mit tudnék tenni, hogy elmúljon? Tényleg nagyon rossz!
2011. okt. 30. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:
alvás paralízisnek hívják ezt:) velem is volt már ilyen ,majdnem elaludtam és pár pillanatig nem kaptam levegőt hiába akartam..és nem bírtam kinyitni a szemem..majd felkeltem..
2011. okt. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rendszertelen alvástól, stressztől van, genetikai hajlamosságot eddig nem fedeztek fel. Furcsa, én sohasem szoktam fulladozni amikor ilyen van, még élvezem is. Csak koncentrálj és ha hallucinálnál akkor tudod irányítani azokat, ugyan úgy mint az álmaidat.
2011. okt. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a sok kávétól volt szinte biztosan előidézhető, aztán egyszer csak sose volt több...
2011. okt. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Apnoé.

Olvass utána,vagy írd be angolul a youtube ra,és meglátod,milyen is az. lényegében amikor a mély alvás fázisába kerülsz,a garatizmokis elernyednek,így elzárva a levegő útját.sokszor 1-2 percig sem tud levegőt venni az illető,de ilyenkor az agy riaszt-ébredés, és rettenetes légszomjra ébredsz,és az éjszaka során rengeteg alkalommal felébredsz,csak erre nem emlékszel,mert ezek csak mikro ébredések.

2011. nov. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Utána olvasok, és legalább megtudom mivel is állok szembe :)
2011. nov. 2. 11:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Darth Vader.
2011. nov. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lidercnyomas! Demoni tamadas! engem meg is szalltak es csak Jezus nevevel tudtam oket kiuzni!
2016. szept. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!