Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom a...

Mit jelenthet az álmom a halott nagymamámmal? 20/L

Figyelt kérdés
Màjusban halt meg a nagymamàm,èn segítettem vègig az utolsó 7 hónapjàt,ès mivel nagyon sok időt töltöttem vele termèszetesen kihatàssal volt ràm,főleg hogy első közeli rokonom halàlàról volt szó. 2 hètre a temetèse utàn jött az első àlom,ami arról szolt,hogy elmondta nekem nagyon jó helyen van,imàd ott lenni,talàlkozott a fèrjèvel ès többet soha nem akar visszajönni a földre.Aztàn megkèrt hogy vigyek neki ètelt a temetőbe ès àssam el neki a sírba mert èhes ès akar enni :/ Azóta többször is àlmodtam vele de többet nem beszèlt hozzàm,múlthèten pl 3 napig ugyanazt àlmodtam mindig hogy feltàmadt,ès nekem újra fel kelett mondanom a munkahelyem hogy gondozzam őt amit nem szerettem volna ès emiatt sírtam...ezek utàn eldöntöttem kimegyek a temetőbe ès "megbeszèlem vele" aztàn pàr nap szünet volt,nem àlmodtam vele,de az este megint előjött. Nem mondhatom hogy túl sokat vagy egyàltalan hogy sokat gondolok rà napközben,ugyhogy nem tudom mièrt vannak rèmàlmaim vele,vajon kìsèrteni akar? :( Amúgy jóba voltunk szeretett engem,főleg tudta hogy èn vagyok az egyetlen akit èrdekelt a sorsa meg a halàla. A csalàd többi tagja kinnt èl külföldön,a lànya ès a màsik unokàja,màrmint a nővèrem. Ők nem is àlmodnak vele mióta meghalt. Az utolsó napjait mivel èpp költözès alatt àlltunk a falun levő hàzunkban töltötte,mielőtt mèg bevittük volna a kórhàzba (ott halt meg) nemrègiben az ottani hàzban is furcsa dolgok törtèntek. Èjjel bekapcsol magàtól a TV ès valami fèle koppanàsok hallatszanak,abban a szobàban amejikben ő aludt. Szerintetek hogy vessek vèget ennek az egèsznek? Ès mi szàndeka lehet? Mièrt csinàlhatja ezt? Kísèrteni akar? :(
2017. okt. 3. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:

A fő kérdésre a válasz: halottal álmodni időváltozást jelent. Ma jött is a front menetrend-szerűen.

A kommentre a válasz: lehet, hogy a lelke megrekedt félúton, de nem feltétlenül rossz szándékkal, lehetett az oka annyi is, hogy mielőtt elment, nyugtalan volt miattad. Ha érzed a jelenlétét, mondd el neki, hogy szereted őt, de tovább kell lépnie, mert a helye már nem ebben a világban van, te már elfogadtad, hogy meghalt, és neki is ezt kell tennie, mondd el, hogy veled minden rendben, az életed sínen van, nem kell aggódnia miattad.

2017. okt. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia. Az én nagytatám is nemrég, pontosabban már egy kerek éve halt meg. Közel álltam hozzá, viszont sajnos nem annyira, hogy sokszor látogassam meg. A halála után rettenetesen bántott a dolog. Az első egy hétben szerintem fel sem fogtam, hogy kész, vége, és soha többet nem fogom látni. Egyik éjjel, és ez volt az első eset, zokogva ébredtem, szinte levegőt is alig kaptam. Azt álmodtam, hogy mindketten visszatértünk a gyerekkoromba, ő pedig levetítette a szemem előtt az összes fontos együtt eltöltött időt. Szinte mindent, amire nem is gondoltam, hogy olyan részletesen emlékszem. Addig is bántott a tudat, hogy elvesztettem, és élete során nem töltöttem el vele sok időt, éppen ezért nagy valószínűséggel nem bírtam elengedni se. Napközben nem gondoltam rá sokat, de ahogy eszembe jutott, megmagyarázhatatlan érzés fogott el. Az álom után viszont, pár napot leszámítva, amikor is próbáltam megemészteni a dolgokat, megnyugodtam, és végleg elengedtem őt. Ahogy felriadtam, bevallottam, hogy mekkora bűntudatom van, amiért nem töltöttem el vele több időt, és hogy mindent sajnálok. Imádkoztam Istenhez, hogy vigyázzon a lelkére, és úgy tűnt, ez segített.

Nem lehet, hogy bár nem gondolsz rá sokat, mégsem tudtad őt elengedni? Tudom, hogy erre nem lehet könnyen rájönni, ennek ellenére tényleg tisztáznod kell magadban, hogy ő már nincs veled. Ha következő alkalommal is vele álmodsz, és felriadsz, imádkozz, hogy Isten erőt adjon neked a továbblépéshez, és vigyázzon a nagymamádra. Nekem ez sokat segített. Persze nem tudom, hogy mennyire vagy vallásos, de mindenképpen megér egy próbát. A másik, hogy egész egyszerűen ott, a házban búcsút veszel tőle. Elmondasz neki mindent, ami a lelkedet nyomja. Nagyon remélem, hogy tudtam segíteni :)

2017. okt. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat,igazsàg szerint nem vagyok nagyon vallàsos,nem hiszek ebben ha imàdkozok segít majd. Lehet a tudat alattim jàtszik velem..
2017. okt. 7. 01:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!