Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban megátkozott egy egy...

Álmomban megátkozott egy egy hozzám közelálló személy. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Rosszul ébredtem mert rosszat álmodtam. Egy dolog miatt magamra haragítottam valakit. Hazugsággal próbáltam bizonyítani az igazamat (ami egyébként nem volt) és amiért azt tettem amit, az a személy azt mondta megátkozott. Csúnya dolgokat mondott nekem és az ágyamra szórt három átkot. Lehet, hogy hülyéb hangzik de mit jelenthet az átok az álomban? Semmit nem találok róla.
2017. okt. 9. 08:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez csak azt jelenti, hogy tudat alatt tisztában vagy az érzelmeid hevességével, az érzelmi hullámzásokkal és amit ébrenlét alatt visszafojtasz, az az álomban felszínre jön. Valójában te magad vagy az, aki helyteleníti a saját viselkedését.
2017. okt. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!