Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az alábbi álom?

Mit jelenthet az alábbi álom?

Figyelt kérdés
Az általános iskolám ebédlőjében voltunk,ebédidő volt. Szokatlan jelenség azonban a helyen az emberek voltak : semmi közük ugyanis ahhoz a helyhez,azaz sosem jártak arra. Olyan személyekkel ebédeltem,akiket pár éve ismerek, egy étteremből,egy közeli városban laknak, nem messze tőlem. Ezekkel az emberekkel a kapcsolatom nem több egy köszönőviszonynál. Különös jelenség volt még, hogy az ebédlő csupa ilyen módon hozzám köthető emberekkel volt tele (kb 60 fő), és mint általános iskolában,leültünk ebédelni,szedtünk levest,volt második fogás,desszert. Azokkal ültem egy asztalnál,akikkel azért néha, bár nem minden alkalommal szoktam beszélni, ha találkozunk velük. A desszert után a gyerekek előadták a Passió című darabot, ami minden húsvétkor hagyomány volt nálunk általános suliban. Mi lehet a szerepe az életemben kevés szerepet játszó embereknek, és az általános iskolai ebédlőnek?

2017. márc. 25. 00:44
 1/3 anonim ***** válasza:

dreammoods.com


de nincs minden álomnak jelentősége, ezt jegyezd meg. Különben szétborít a szételemzés-

2017. márc. 25. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ennek az álomnak nincs jelentése. Egyszerűen összetalálkozott 2 emlék a fejedbe.
2017. márc. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az iskola,a gyermekkor emlékeit idézi,s az étterem,valamilyen közösségi élményt.

Koncentrálj a közösségi élményre!Hogyan tudnád megfogalmazni azt?

Hiányzik annak az érzésnek megélése?


Valami jelentősége biztosan van,ha így emlékszel az álomra!

2017. márc. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!