Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Régi osztálytermem, volt...

Régi osztálytermem, volt osztályfőnököm, polgármester. Miért pont velük álmodtam?

Figyelt kérdés
Az általános iskolás osztálytermemben voltam az akkori osztálytársaimmal. Annyi idősek voltunk, mint most (23), az órát a volt osztályfőnökünk tartotta, akivel a mai napig jóban van a családom. Az órán arról beszélgettünk, hogy kivel mi történt 8 év leforgása alatt. Egyszer csak betoppant a jelenlegi polgármester,csupán beköszönt, üdvözölt mindannyiunkat. Miután az óra véget ért, mindenki elindult az osztályteremből, de ahogy kiléptünk, az osztályfőnök a kocsijával indult el közvetlenül a terem elől, és olyan egyszerűen ment le vele a lépcsőn, mintha közúton menne. Követve őt az iskola udvarára mentünk, ahol egy autóműhely fogadott minket, egy autószerelő nekilátott átvizsgálni az osztályfőnökünk autóját. Ezzel ért véget az álmom. Kicsit fura, mert nagyon ritkán találkozom azokkal a személyekkel, akikkel álmodtam, ezért nem értem, hogy jött ez az álom.

2017. okt. 15. 14:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Én az éjjel azt álmodtam, hogy a szomszéd bácsi a férjem, a valódi férjem pedig a szeretőm, aki próbál megszöktetni tőle.


Katyvasz. Nem kell mindennek az értelmét keresni, mert nincs.

2017. okt. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló! Minden álomnak van jelentése, ez bizonyított tény:)
2017. okt. 20. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!