Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon furcsát álmodtam,...

Nagyon furcsát álmodtam, nekem nem mond semmit, mit jelent?

Figyelt kérdés
Eléggé hülyeséget álmodtam: Kék alapon sárga pöttyös tojásokat kellet keresnem, de csak olyanokat találtam, amelynek az alján 4 lyuk volt, olyan helyzetben mint a dobókockákon, és egy olyat ami el volt törve, és egy nagyobb tyúktojást. Tudom nagyon nagy baromság, de kíváncsi vagyok, hogy van e jelentése. Nem álmodtam ehhez hasonlót még.
2010. máj. 29. 14:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Még valami: úgy emlékszem, hogy sértetlenül kellet az a tojás(ok), nem emlékszem, hogy kinek, vagy mire kellett.
2010. máj. 29. 14:59
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Azokat a tojásokat nem véletlenül a TEXASI LÁNCFŰRÉSZES tojta?
2010. máj. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen álmokat (legfőképp itt) nem fogjuk tudni megfejteni.esteleg neked kellene tudnod nem a valamivel kapcsolatos az álom.Mégis mit jelenthetne.nekem gőzöm sincs de szerintem másnak sem.ez nem így működik hogy pöttyös tojások mondjuk halált jelentenek meg hasonló baromságok.nyilván lehet szimbolikus jelentése az álomnak mint soknak de hogy ez mi lenne...
2010. máj. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyilván jelenthet valamit hogy törött illetve sérült tojások voltak nem pedig épek.
2010. máj. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
keress rá a tojások jelentésére az álmodban, onnantól meg már szerintem magad is tudsz következtetni.
2010. máj. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!