Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a visszatérő...

Mit jelenthet ez a visszatérő álmom?

Figyelt kérdés

Nagyon gyakran álmodom, hogy a házban ahol lakom beszállok a liftbe, megnyomom az 5.et(ott lakom) elindul a lift de nem áll meg hanem megy tovább felér a 10.-re nagy puffanás és hirtelen elkezd a lift zuhanni lefelé, majd földszint megint puff indul fölfelé és ez többször igy ismétlődik, majd vagy a stop gomb megnyomásával vagy a liftajtó kifeszítésével kijutok a liftből, de sose azon a szinten ahova menni akartam hanem a 8.-on. és mikor kiszállok a liftből és meglátom az emeletszámot hogy rossz helyen vagyok elindulok a lépcső irányába és fölébredek.


Nagyonm kiváncsi vagyok a véleményetekre


2010. máj. 30. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
A kristálygömböm azt súgja, ez az álom azt jelenti, hogy rosszul főzöl, duci is vagy ès lefekvés előtt sokat ettél, ettől liftezik a gyomrod. Mértéktartás!
2010. máj. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nemtudok főzni mert gyerek vagyok, és egyébként vékony vagyok és nem is szoktam vacsorázni ugyhogy kössz az igenokos válaszodat... gyökér
2010. máj. 30. 18:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Most miért bántasz? Hát ezt súgta a kristálygömböm. De gonosz vagy... :(
2010. máj. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, hogy zaklatott lelkiállapotra utal ez az álom. Ha gyerek vagy is, sok minden okozhat feszültséget, gondot. Egészen biztosan mondani akar valamit ezzel tudattalanod, ugyanis az álmok tudattalanunk üzenetei, kódolva. Ezért nehéz kibogozni őket.

Feltétlenül jelentősége van annak, hogy házatokban történik. Lehetséges-e, hogy valami konfliktus van közted és családod között? Életed ismerete nélkül, természetesen, csak találgatok. Valami elindította az álomsorozatot, valamit tudnod kellene, valami nagyon fontosat észre kellene venned, ezt jelzi. Történt-e esetleg változás társasági életedben, ami nem jó irányba terel? Bármi van is, a lényeg, hogy végül, igaz, nagy erőfeszítés árán, kiküzdöd magadat nehéz helyzetedből, és elindulsz a helyes irányba, saját erődből. Bízhatsz magadban, van erőd és megoldod a problémákat.

2010. jún. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szerintem ez az álom azt jelenti, hogy valamit el akarsz érni vagy valamilyen döntést meg akarsz hozni, de nem vagy biztos magadban, hogy mit is kéne cselekedned.
2010. jún. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
22:35-ös igazad lehet
2010. jún. 9. 18:46
 7/9 anonim ***** válasza:
szia, nekem is hasonló szokott lenni. mindig feljebb megy a lift ahogy szeretném.... és általába vagy kinylik vagy beragadok és ki kell másznom. Ha kiszállok megpróbálok lépcsőn lemenni és sikerül is van amikor ki tudok rohanni az épületből is. De általában ha lift akkor gáz lesz. Egyébként a valós életbe félek is a lifttől.... lehet neked is ez a baj.
2010. jún. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

22:45: ez aranyos volt :)


egyébként ez nem egy rossz álom. Egy álom során a vertikális helyváltoztatás az mindig nehézkesebb, mint a vízszintes.

2010. jún. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
és ha nem egy rossz álom. akkor mi? mert én jónak se tudom nevezni
2010. jún. 16. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!