Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tudatos álmodókat kérdezem,...

Tudatos álmodókat kérdezem, hogy álmodban fel tudod venni másnak az alakját?

Figyelt kérdés
Szóval az lenne a kérdésem,hogy egy állat testét fel lehet venni? Mármint bele lehet menni? Fel lehet venni az alakját?

2017. nov. 4. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
1%
Olyan nincs hogy tudatos álom.
2017. nov. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltam már de ne hidd azt, hogy ez úgy működik, mintha ténylegesen belemennél egy állatba.

Gondolok itt arra, hogy lehetsz egy madár de nem arra leszel képes, hogy madárnak lásd magad hanem csak arra, hogy repülj. Ha nagyon elkezded nézegetni magad és egyre pontosabb dolgokat szeretnél, akkor felfogsz ébredni.

Lehetsz farkas is, de nálam a gyors futás, fizikai korlátok átlépése jött csak be(de ez is eltúlozva.. szóval métereket ugrottam, inkább voltam emberi mozdulataim csak felturbózva, illetve láttam, hogy különböző farkasokkal futok és nem ellenséges volt a helyzet hanem inkább egy csapatban éreztem magam.

2017. nov. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. :)
2017. nov. 4. 21:14
 4/10 anonim válasza:

Hát én csak egy rövid ideig csináltam. De nagy csalódás volt. És igazából azért hagytam abba, mert féltem, hogy fölöslegesen kihozom magam az alvásból (véletlen stb.) Nem beszélve arról, hogy az átlagos 3 REM fázisból úgyis csak az utolsóra fogsz emlékezni, vagy a megszakítottra.

Én 18+os dolgokra használtam, de elég kiábrándító volt, ébredéskor mikor visszagondoltam rá, jó érzéssel töltött el egy darabig aztán kb kihomályosodott az egész. Szóval elég haszontalan. Ami igazán érdekelt az a másik nemként való létezés az álomba, de semmi. Mert nem tudod valójában milyen érzés, így nem is tudod átélni megfelelően.

Feszültség levezetésre jó még talán főnök, ismerős megszégyenítése stb. De mivel tudod, hogy csak álom az egész értelmetlenné válik.

2017. nov. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
A legvégén pedig különböző tájakra mentem el; ülni, nézelődni de illatot vagy szellőt soha nem tudtam kihozni és kiderült, hogy az álomban is lehet unatkozni (ha tudatos).
2017. nov. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A tudatos álmodás a legjobb lehetősèg. A tudatod akikre kiterjed azokra hat az èrzès ami benned van. Tehát az alakját nem tudod felvenni másnak de alapból mindenki te vagy. ;)
2017. nov. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én mindig tök máshogy nézek ki az álmomban mint élőben.
2017. nov. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én tigris voltam és gazellákat erőszakoltam a szavannán
2017. nov. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem olyan volt hogy almodas közben tudtam hogy ez nem a valóság. De konkretan nem tdutam higy almodok. Abban az volt hogy akkor is en voltam, de kb. 6 évvel kesőbb.Abban elraboltak egy zsakban 2 masik emberrel együtt. Akik melmesleg az akkor olvasott könyvem 2 főszereplője vilt. És meg akartak ölni minket az elrablók de megmenekültünk. Közben tudtak hogy ez tuti hogy nem letezik. Azt is tudtam hogy a valósagban meg csak 12 eves vagyok, de nem gondoltam bele, nem tűnt fontosnak. De ebredes utan tudtam hogy ez nem ugyanolyan volt mint a többi alom. Igy, 1 evvel kesőbb is pontosan tudnek idezni abbop az álombol es eltudnam mondani hogy hogyan nezett ki a hely ahol fogvatartottak. Ez máskor nem igy szokott menni. általában 3percel kesőbb elfelejtem az almot.
2017. nov. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Más alakját sosem akartam még felvenni, de ha repülni akarok, azt tudok, és négykézláb gyorsan futni is. Volt már hogy láthatatlan voltam az álmomban szereplők számára. Én arra "használom" leginkább, hogy olyan emberrel beszélgessek, öleljem meg, akivela valóságban már nem tehetem meg. Ezek élénken megmaradnak, de rossz felébredni.
2017. nov. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!