Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Galambokkal álmodtam mit...

Galambokkal álmodtam mit jelent az álom? A galambok miatt kérdezem? Ilyen álmom még nem volt?

Figyelt kérdés
Falun lakom!Egyik éjjel álmomban egy óvódánál dolgoztam és az óvo nő megkért szedjem ösze a fa galyakat ott és vigyem el onnét!Kérdem hova a szemetes konténerbe? igen mondta !Elmentem egy talicskáért!Mire visza értem a glyak eltüntek!Helyette 2-tő fehér galamb holtan feküdt majdnem ahol a gajjak voltak és véreztek!Mondta azt is takarítsam el onnan!undorral bele tettem a talicskába és utánna kezet mostam a kinti csapnál!
2017. aug. 11. 12:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Mit jelent ez?Válaszokat privátban is megköszönöm!
2017. aug. 11. 12:11
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmit.
2017. aug. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 thoomas26 ***** válasza:

A galamboknak minden bizonnyal csak annyi jelentősége van, hogy valamiért a cselekményhez azt kapcsolat hozzá a tudatod. Láthattál, hallhattál mostanában valamit galambok kapcsán. (Ha pont olyan jellegűt is, mint álmodban, akkor annak az emléke villant be.)

Jelentheti az álmod azt, hogy úgy érzed, olyan munkát kell csinálnod, vagy olyat is kell csinálnod, amihez nincs kedved, sőt kifejezetten viszolyogsz tőle.

2017. aug. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az óvónők megelégelték, hogy Peti és Kriszti ott turbékolnak a párkány alatt. Márta óvónő irígyelte Krisztit, hogy szeretik, de azt mondta " ezek a galambok összepiszkítják az ablakot"

Végzett a két turbékolóval. Te nem kérdeztél râ, csak tetted amit parancsoltak a munkaadók. Veled tüntették el a bizonyítékot, az újlenyomatod a galambokon van, ott a DNS is.

A munkaadód köteles kesztyűt biztosítani, nem vagy köteles dögöket szedned, mi vagy te dögész?

Te kerti munkára szerződtél...vigyáz, legközelebb a gyerekek pelenkáját akarják kicseréltetni, kimosatni veled.

Nem kell megtenned, amit nem akarsz.

2017. aug. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!