Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet a lift az...

Mit jelenthet a lift az álmomban? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Még csak néhányszor álmodtam ilyet, de elég sokszor ahhoz hogy feltűnjön.

Az történik, hogy beszállok egy liftbe (egyedül, valaki mással, társasággal, ez változó szokott lenni), és megnyomok egy gombot. A lift elindul, de aztán mindig történik valami:

- a lift meghibásodik és megáll

- nem azon az emeleten áll meg ahova menni akarok, ilyenkor megnyomom még egyszer, de azután is máshol áll meg

- egy teljesen másik környezetben nyílik ki az ajtó (konkrét példa: egy panelházban beszállok a liftbe, és egy gyár-szerűségben kötök ki), ilyenkor sem tudok eljutni oda ahová akarok


Amikor ilyet álmodok, mindig nagyon félek, és általában sötét van a liftben vagy azon a helyen ahol kinyílik az ajtó.


Mit jelenthet ez az egész?

(Talán fontos információ hogy 17 éves vagyok, májusban érettségizek és bizonytalan vagyok a jövőmmel kapcsolatban, valamint az iskolán/továbbtanuláson kívül más területeken is bizonytalan, kicsit önbizalomhiányos vagyok, valamint belekeveredtem egy olyan szituációba ami kicsit "felkavart" (nem úgy mint amikor elolvasok valami thrillert), de leginkább összezavart. Gondoltam esetleg ez is fontos lehet, köze lehet az álmomhoz. Ja, és panelban lakom, tehát az életem mindennapi tényezője a lift, még ha nem is használom napi szinten, mert nem lakunk túl magasan.)


Remélem nem lett túl hosszú, köszönöm mindenkinek aki elolvassa és leírja a véleményét! :)



2017. nov. 10. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Álomszinteknek hívják. A saját tudatalattid szinjei. Számodra ismerős vagy furcsa környezetkènt jelennek meg. Minden szinten van egy valami ami a fèlelmed alakja ő nem enged tovább. Persze ha bemèsz egy szintre. Ezek általában erő tèvhitek. Lènyegèben erős èrzèsek fizikai formában. Ez az ènjeid. Minden èrzès egy szemèlyisèg.
2017. nov. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy egyszer fenn, másszor lenn az ember, az átmenet pedig nem zökkenőmentes.
2017. nov. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A lift is olyan bizonytalan, mint az élet. Elindulsz valamerre, de nem tudod hova jutsz. Elkezdesz tanulni egy szakmát, aztán úgy döntesz nem a te világod. Ha sikerül elvégezned a szakmát, akkor meg nem találsz megfelelő állást. Átképzed magad és ugyan ez. Vagy gyári munkás leszel, mintha nem is tanultál volna. Itt is a főnökeid felfelé nyalnak, lefelé taposnak nem hagynak érvényesülni. Sötétnek látod a jövőd.
2017. nov. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is akkor voltak liftes álmaim mikor iskolába jártam még. Visszatérő álmom volt, hogy leszakadt a lift mikor benne utaztam és zuhantam lefelé.
2017. nov. 11. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!