Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban öngyilkos akartam...

Álmomban öngyilkos akartam lenni. Lehet ez egy jel volt?

Figyelt kérdés
Még régebben álmodtam azt, hogy a kádban ülök és a hajszárítóval akarom agyonrázatni magamat. Közben a húgom sírva könyörög, hogy ne tegyem. Annyira valósnak tűnt, de mikor beleejtettem a vízbe, hirtelen felugrottam és rájöttem, csak egy rémálom volt. Akkoriban nem is értettem, miért álmodok ilyet, mert teljesen rendben volt az életem. Sulit energiával teli kezdtem és volt egy lány, akivel alakult valami. Aztán minden egy csapásra megváltozott. Akiről azt hittem szeretem és ő is szeret engem, csak szórakozott velem és összejött mással. Suliban is egyre rosszabbak lettek az eredmények, már nincs kedvem semmihez. Egyre többször eszembe jut ez a régi álom és öngyilkos gondolataim is vannak. Lehet, hogy egy jel volt?

2017. nov. 13. 19:27
 1/4 anonim válasza:
Semmi képpen sem. Jeleket nem küld soha, senki és semmi, főleg nem ilyenekkel kapcsolatban. Azt mondják, hogy minden ember legalább minimálisan tudja az álmait befolyásolni. Ne aggódj, mert az sosem tesz jót. Valószínűleg a megingás az önmagadba vetett hitedben a csalódás miatt van. Én egyszer azt álmodtam. hogy megöltem valakit. Az arc homályos volt, úgyhogy nagyjából tudom, hogy milen rossz, sőt szerinem mindenkinek voltak már hasonló álmai: zuhanás, menekülés, robbantás, tömeggyilkosság, stb. Valószínűleg a jegyeid is a csalódás, illetve a düh, és a harag miatt rosszabbultak. Azt javaslom, hogy meséld el a szüleidnek, a legjobb barátodnak, vagy akárkinek, akiben egy kicsit is megbízol. Ne aggódj, egyből segíteni fognak. Én csak azt szeretném javasolni, hogy valószínűleg kicsit kevesebbet vagy a barátaiddal, kevesebbet szórakozol, ami meg is érthető, de minden féle képpen keress magadnak új barátokat, akikkel szívesen mennél el pizzázni, csinálj programokat, és kérd meg a szüleidet/akivel beszélgettél, azt is. Ha valami még mindig bánt, vagy még mindig visszajön ez az álom, érdemes elmenni vel pszihológushoz, nekik ez a munkájuk, valószínűleg tudnak segíteni az álmaid megfejésében. Remélem segíthettem!
2017. nov. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat! Megpróbálom. :)
2017. nov. 14. 18:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Az álmok nagy részben a jelen problémáival vannak összefüggésben. Az álmok az érzelmeinkről szólnak. Vagyis történik valami szokatlan, amire érzelmileg nem vagyunk felkészülve. Ezt úgy kell elképzelni, hogy a tudatos világ, vagyis a valóság és az érzelmi világ nincs egyensúlyban. Az álmok a személyiségünk formálódását segíti, vagyis alkalmazkodását a környezethez. A jövőnk alakulása attól függ, hogyan tudunk alkalmazkodni, a minket ért kihívásokhoz, valósághoz. Mik a terveink, céljaink.
2017. nov. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Felejtsd el a démonoktol van az álom a gonosztol!Isten szeret Jézus meghalt éred is inkább hozá gyere fogadd el személyes megváltodnak és higgyj benen ő megtud segiteni mindenbe!nem volt jel max arra hogy egy démon piszkál!
2017. dec. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!