Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Érdekes álmom van? Többi lent.

Resistor kérdése:

Érdekes álmom van? Többi lent.

Figyelt kérdés
Na az a lényeg egy lánnyal szoktam álmodni akobe szerelmes vagyok, de minden ilyen álmomban benne van édesapám. Van amikor csak háttérszereplő van amikor beszélget is a lánnyal akit szeretek. Mit jelent ez ah egész?
2017. nov. 19. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Valami zavar apáddal kapcsolatban. Talán beleszól a szerelmi életedbe, vagy neki is bejön a lány szexuálisan.
2017. nov. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem szól bele.És a lányt se ismeri.. Arra gondoltam talan, hogy neki akarok megfelelni ilyen teren..
2017. nov. 20. 22:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet apád állandóan a csajokról beszél neked. Vagy folyton kérdezgeti mikor hozol már egy csajt a házhoz. Mikor szerzel magadnak csajt.
2017. nov. 21. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyaltalan nem szoktunk lanyokrol bedszelgetni..
2017. nov. 21. 16:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem értem akkor az álmodat. Írd le apádat milyennek tartod nem a külseje érdekel, hanem a személyisége. És mikről szoktatok beszélgetni? Hogy látja a jövődet apád? Mik a tervei, ha ő megöregszik?
2017. nov. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!