Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vállalnátok-e 3. babát, ha ez...

Vállalnátok-e 3. babát, ha ez volt az álmotok, de édesanyátok halálos beteg? Mennyire nehéz így a terhesség, illetve lelkileg bírható-e?

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 14:48
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
37%

semmiképp... 1. halálosan beteg anyuka. szerintem inkább ápold. 2. a mai világban amúgy is nehéz boldogulni. nemhogy 3 gyerekkel.

de ezek csak az én meglátásaim.:)

2011. jún. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Mivel én mindegyik terhességemmel a 22. hétig kiszáradtam, és nagyon-nagyon rosszul voltam, így a harmadikat nem (most) vállalnám. De ez én vagyok.

Hát lelkileg is és fizikailag is nehéz lesz, de az is igaz, hogy a baba sem jön össze mindig elsőre.


Üdv!

2011. jún. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Vállald, ha van még esély rá, hogy lássa is az Édesanyád!!!!! Erős vagy, akinek van két gyermeke, erős!

Nekem is van kettő, dec-ben jön a harmadik és az egyik kezem vagy akármim odaadnám ha élne meg Anyukám és legalább egyiket láthatná, szóval fogd fel úgy, hogy legalább talán látja még a harmadikat is!!!! És minden napot fogjatok fel ajándéknak...és örülj, és igenis bírni fogod lelkileg!!!! Ha terhesség közben megy el Anyukád, nehéz lesz, mint még semmi, olyan nehéz lesz, de legalább még addig is Veled volt és együtt voltatok!!!!!!!

2011. jún. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem vállalnám, mert lelkileg nagyon rosszul viselném, és azzal nem hiszem, hogy jót tennék a babának. Meg magamnak se.
2011. jún. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
utolsóval nem értek egyet, annak ellenére hogy értem mit ír. Ha ki tudod még hordani, amíg még él, akkor talán igaza van (de csak talán), viszont ha egyáltalán nincs rá esély, akkor várjatok még egy kicsit. Szerintem édesanyád is megérdemel annyit, hogy vele legyél, neki szánd minden idődet, tedd boldoggá ami még hátra van. Csináljatok közös programokat. És leendő babád is megérdemli, hogy vele foglalkozz (már a pociban is). És ne a gyászt érezze át kezdetektől fogva. Miután elment édesanyád, akkor is vállalhatod csemetédet, hisz gondold végig. Azért rendszeresen kell járni orvoshoz.(terhesen is és pici babával is). Ráadásul szülés után rögtön nem tudnál édesanyáddal is foglalkozni (2 gyerek mellett örülsz hogy van lyuk a ...). Arról nem is beszélve, ha esetleg fizikai segítségre is fog szorulni. nagy pocival ellátni, emelni, fürdetni anyukád és még a te 2 gyermeked. Vagy esetleg mellé még egy újszülött. Így is embert próbáló lesz. Igaz nem írtad, hogy milyen betegsége van és milyen kimenetele lesz. De szerintem gyászold el anyukád majd és utána szülj. Főleg hogy azt mondják gyászra a legjobb egy új élet. (hátha anyukád is visszajön a picivel egy kicsit). Mondjuk ha évekig elhúzódhat a halála és te úgy érzed, illetve anyukád is úgy akarná. akkor vállald be.
2011. jún. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
bocsi ut. előttivel, csak közben más is válaszolt
2011. jún. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha a körülményeid amúgy megengedik, nyugodtan vállald. Pont az anyukádnak szerzett öröm miatt is, meg hát -nem hangzik szépen, de- nem tudni, meddig marad veletek. Aztán az is ott van, hogy attól, hogy te akarod, még nem biztos, hogy lesz is harmadik baba. A próbálkozás hosszú ideig is tarthat, akkor is, ha az első 2 gyorsan jött, főleg most a stressz miatt.

Vagy már terhes vagy? Mert akkor más a helyzet, én megtartanám mindenképp.

2011. jún. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Én vállalnám! Mert lehet,hogy édesanyád még jó pár évig élni fog,és akkor láthatja az unokáját!
2011. jún. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Áttétes mellrák. Nagyon szeretnék 3. babát, csak nem tudom hogy lehet bírni, ha bekövetkezik az, amit nagyon nem szeretnék. És erre sajnos megvan az esély.
2011. jún. 27. 15:32
 10/25 A kérdező kommentje:
Igazából az is érdekelne, hogy terhesen hogyan lehet túljutni a nehézségeken? Biztos sokan tapasztaltak ilyet, másokból kifolyólag volt nehezebb az életük, mi segített ilyenkor, hogy bírta a terheséget? Esetleg gyógynövényes tea segített az ellazulásban?
2011. jún. 27. 15:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!