Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az normális, hogy én megálmodo...

Az normális, hogy én megálmodom a jövőt?

Figyelt kérdés

nem úgy, ahogy a filmekben, hogy egy katasztrófát, hanem csak hétköznapi dolgokat...

de az álmom mindig bejön.vagy pontosan az lesz amit álmodtam, vagy amit az álomfejtés ír róla...

vagy ha nem teljesül, akk én IRÁNYÍTOM az álmom.szószerint!

ez normális?


2010. jún. 1. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem ez normális dolog, én is irányítom néha az álmomat, vagyis a gondolataimat amikor még nem alszom mélyen, így azt álmodom amit akarok. dejavu-m az volt már párszor nekem is :D
2010. jún. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Fke válasza:

velem is előfordul

pl álmodtam, hogy ülök egy lánnyal egy kávézóban és beszélgetünk, aztán találkoztam vele, randizni hívtam, bementünk egy kávéházba és pont olyan volt, mint az álmom. Most ő a barátnőm és nagyon szeretjük egymást

de legtöbbször kb. egy-egy pillanatot és lényegtelen dolgokról

2010. jún. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sztem ez tök normális pl nálam az egész család már álmodta meg a jövőt,de én soha nem emlékszem arra amit álmodom csak akkor ugrik be amikor már megtörtént
2014. aug. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!