Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megálmodom a halálukat. Mit...

Megálmodom a halálukat. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

EZ furcsának tűnhet, de eddig jó pár házikedvencem halálát megálmodtam. (Nem mindig konkrétan... a papagájról azt álmodtam h elrepült) Szinte sose voltam ott se előtte napokban, se pont akkor mikor meghaltak, nem tudom, hogy lehetséges ez, de általában aznap vagy előtte álmodom meg.

Kicsit ijesztő és nem tudom miért lehet ez, eddig mindig működött, talán szerencsés vagyok, hogy tudom előre de nem érzem magam annak, ezen a nyáron megálmodtam egy ember halálát is, akit személyesen nem is ismerek. Abban az álmomban én is szerepeltem, úgy 4-5 évvel idősebben. Ő nem csak meghalt hanem meggyilkolták, félek, hogy ez az álmom is beteljesül.

Az álmom óta (bár tudom, hogy lehetetlen) meg akarom védeni az illetőt.

A helyzetet súlyosbítja, hogy mikor megnyugtattam magam, hogy ez csak egy álom, egy újabb állatom halálát álmodtam meg és teljesült... Talán valaki ezzel mondani akar nekem valamit? Talán van valami különös dolog, ami miatt ezeket álmodom? Teljesülhet?


Nem akarom, hogy bárki meghaljon (még ha nem is ismerem személyesen) ebben az álmomban minden olyan szörnyen valóságos volt, felébredtem és csak sírtam...


Egy kétségbeesett ember


2011. szept. 5. 17:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Tudod, hogy ki az a számodra ismeretlen ember? Ki tudod deriteni? Bár lehet, hogy mindegy, mert ha még ismered is mondjuk, és felhivod ezzel, sültbolondnak néz, és ugyanúgy csinál mindent, mert nem hisz neked. Szóval ez nehéz helyzet.
2011. szept. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
Lány vagy? Leheth a barátod lex v a tesód férje,.... jóbarát,... akit még modst nem ismerx
2011. szept. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Probalj visszaemlékezni, hogy mióta van ez és azidötájt lutakodj, hogy ki halt meg akkoriban, milyen események után kezdodott ez az egésZ
2011. szept. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
látod a jövőt.és sztem nem csak a halálokat csak azokra koncentrálsz jobban.de így ha ismered legalább megtudod akadályozni ne probáj mindenkit megmenteni elég azokat akiket ismersz vagy szerec.
2011. szept. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? és fiú vagy lány?igen,valószínű hogy majd jóbarát vagy rokon lesz. és ha megint álmodsz róla akkor kérdezd meg tőle hogy mi a neve. lehet hogy úgy könnyebben megtalálod.
2011. szept. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
A fejedben dől el ez a hiedelem. Ne foglalkozz vele,akkor nem is fog semmi bekövetkezni. Nem a középkorban élünk,amikor még hittek az ilyen babonákban.
2011. szept. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
én azt mondom neked hogy próbáld meg figyelni és ha látod hogy valami közeleg akkor tartóztasd fel szerintem nem baj hogyha bunkónak tűnsz te tudod hogy megmentetted az életét tudod pókember sem fedi fel magát (lehet kicsit hülye hasonlat de nem jutott jobb az eszembe) Mindenesetre te nagyon jól fogod magad érezni :)
2011. szept. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Csak annyi h meghosszabítod az életüket. ha valaki halálával álmodsz akkor tovább fog élni. Legaláábis azt mondjáák
2011. szept. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nos lány vagyok, és tudom, hogy kiről álmodtam, egy színészről, de mielőtt azt mondanátok, hogy belezúgtam mondanám, hogy 51 évvel idősebb nálam és tudom, hogy van párja, amúgy csak az álmom óta foglalkoztat ennyire, és nem tudom mit tehetnék, de amikor felébredtem annyira az volt bennem, hogy meg kell mentenem...

Ami különös, hogy kiderült, hogy pont ugyanolyan a szemünk, biztos sok ember van akinek olyan, de ez fura...

2011. szept. 5. 21:00
 10/14 A kérdező kommentje:

De köszönöm, hogy ilyen normális válaszokat kaptam :)

Legtöbben csak hülyének néznek

2011. szept. 5. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!