Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mennyi az esélye, hogy bekövet...

Mennyi az esélye, hogy bekövetkezik?

Figyelt kérdés

tegnapelőtt azt álmodtam, hogy az orrom közepén egy hatalmas pattanás jelent meg es szerintem ezt már fél éber állapotomba álmodhadtam mert fel is keltem rá.

Tavasszal volt egy tenyleg nagy pattanás az orromon és egész nyáron a nyoma megmaradt. 2 éve lettem nagyon pattanásos ami olyan szinten tönkre tette az önbizalmam,hogy volt pár alkalom, hogy sehova se mentem, se suli, se utca. Szeptembertol kezdve nőgyógyász által kapott krémmel kezelem az arcom és mar nem hordok alapozót se. Szépen javult azóta csak bennem van a rettegés, hogy mi van ha....

2 napja csak kattogok ezen, mert a pszichologia is nagy hatassal van a kialakulasba tudom csak nem tudok lenyugodni.


2017. nov. 29. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Bekövetkezett.Csak rajtam.

Légyszi ne álmodj ilyeneket!

2017. nov. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
🙈 komolyan ez a problémád? Ha.a.ráktól félnél még meg is érteném. Ne már!
2017. nov. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg egy orvost, nőgyógyászt, hogy mennyi az esélye. Nézz szembe a félelmeiddel. Lehet hogy számodra a magányosságot szimbolizálja ez az álom.
2017. nov. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!