Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tudatos álmodás. Hogyan...

Tudatos álmodás. Hogyan csináljátok?

Figyelt kérdés
2017. dec. 1. 11:18
1 2
 1/11 piriiiii ***** válasza:
Legjobb emlekeim szerint nekem sose ment magatol (van, akinek igen, kiskoratol kezdve). Egy idoben sokat foglalkoztam ezzel, neha gakorlatot is végeztem (pl tesztet, mely soran azt vizsgalom, alszom-e vagy ebren vagyok - s ha eleget csinalom, almodas kozben is elvegzem, igy rajove, hogy almodom), de ugy erzem, tobbet er az, ha egesz egyszeruen csak napi szinten foglalkozom ezzel, olvasgatok rola, elkepzelem, hogy mit almodnek. Igy is benne lesz a tudatomban, es erolkodes nelkul el tudom erni. El is ertem parszor, voltak alvasparaliziseim, de olyan semlegesek, nem ijesztoek.
2017. dec. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ha nagyon sokaig nem aludtam mondjuk 3 napot utana elkap az alom altalaban alszom 1o-12 orat es ilyenkor almodok de nem szeretek

mindig valami butasagot valami rosszat amitol tokre megijedek

2017. dec. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Kommentár ***** válasza:
0%
Ne drogozz és te is tudatodnál leszel!
2017. dec. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
a felébredés pillanatára kell gondolni elalváskor:)
2017. dec. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én szoktam tudatosan álmodni, de fogalmam sincs, hogy csinálom. Csak úgy jön, tudom, hogy alszok, és elkezdem vezetni az álom fonalát, amerre akarom, de hogy csinálom, azt nem tudom. Sok lehetséges helyzetbe bepillantok így.
2017. dec. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Igen,vkinek kiskorától van 'képessége' rá,én pont ezek közé tartozom,de szögezzük le,nem minden tudatállapotban tudja használni az ember.De,az én véleményem,h erre nem kell születni. Nekem csak lett,vagyis észrevettem,h az van,amit én akarok.Tudatosítani kell ébren és álomban is,h igenis te vagy az irányító,a főnök.Meg vizuális egyéneknek sztem könnyebb. Legalábbis am.rájöttem,h tudok irányítani,nagy szükségem volt/van a képzelőerőre és az akaratra.
2017. dec. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
52%
Ez nem hinném hogy működik tudatosan vagy nem könnyen. Én pl. előző éjjel arról álmodtam hogy New York utcáin kolbászolok: nem emlékszem hogy előző nap erre vonatkozó filmet néztem volna, egyszerűen csak benne van a tudatomban ez a helyszín. (Életemben egyszer el szeretnék jutni a városba.)
2017. dec. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
tudatosan...
2017. dec. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs. Kiskorom óta megy. A mókás az volt, mikor végre olvastam is erről, és arról is, hogyan kell ellenőrizni álmunkban, hogy álmodunk-e. Pár napra rá olyan többlépcsős teszttel csekkoltam álmomban, mi van, hogy már röhögtem is magamon.
2017. dec. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Nikolas Kidman válasza:

Youtube, Tamulom magam csatornája, tudatos álmodás 1,2 videó

Nézd meg, abba minden benne van.

2017. dec. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!