Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehetséges hogy ez tudatos...

Lehetséges hogy ez tudatos álmodás?

Figyelt kérdés
Tegnap este lefeküdtem aludni, de még egyáltalán nem voltam fáradt. Olyan 20 perc múlva arra eszméltem hogy ébren vagyok csukott szemmel, és repültem meg minden olyan volt mint a valóságban csak a fényerő nagyon sötét volt. Kapcsoltam hogy most én hol vagyok vagy ez mi a franc, és kinyitottam a szemem. Felkeltem de olyan érzésem volt mintha valaki figyelne meg izzadtam. Parás volt.

2017. okt. 23. 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Ja bár a tudatosságod nem volt épp a helyzet magaslatán :D
2017. okt. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez a tudatos álmodás gyakori utó hatása. Az agy nem tud elég gyorsan felkelni a tudatos álmodásból, ezért általában egy szellemet,szörnyet vagy valami rohadt ijesztőt képzel be magának. Azért érezted, hogy figyeltek, mert nem voltál elég sokáig tudatos álomban ezért az agyad nem olyan ihesztő dolgot képzelt el.
2017. okt. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!