Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez miért van, hogy csak így...

Ez miért van, hogy csak így tudok felébredni?

Figyelt kérdés

Vannak olyan féle álmaim, amelyből csak egy féle képpen tudok felébredni. Mégpedig úgy, hogy hagyom, hogy elkapjanak.

Múltkor azt álmodtam, hogy üldöznek, én próbáltam felébredni, de nem ment, csak ha lefekszem az előtt, aki üldöz. Ez miért így működik?


2017. dec. 5. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A tudatod rá akar vezetni, hogy nézz szembe a félelmeiddel. A problémáidat ne a szőnyeg alá söpörd, hanem próbáld megoldani.
2017. dec. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hogyan próbálsz felkelni? Pár trükk:


-Erősen pislogj / tartsd csukva a szemed


-Halj meg, azonnal felkelsz


-Tartsd vissza a levegőt (mivel a rekeszizmod nem bénul meg REM alváskor, a valóságban sem fogsz levegőt venni, ettől pedig riadót fúj az agyad és felkelsz)


-Próbálj minél jobban magadhoz térni. Ha visszanyered az öntudatod, úgy formálod az álmod, ahogy akarod


Ha egyik sem válik be, kénytelen leszel megvárni a végét. Az álmokban érdekessé válik az időérzéked, de legfeljebb 30 perc lehet (ha már a reggeli órákban vagy)

2017. dec. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még egy trükk: fordulj meg teljes körben. Valami egészen más helyre fogsz kerülni.
2017. dec. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!