Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban úgy éreztem, hogy...

Álmomban úgy éreztem, hogy ébren vagyok, de nem tudtam felébredni! Miért?

Figyelt kérdés
Hallottam ,hogy valaki van a szobámban és egy erő húzta le a két lábamat megfogva az ágyról... Nyöszörögtem, mert nem tudtam felébredni , és tudtam, hogy csak akkor szünik meg, ha kiynitom a szemem...Nehezen, de sikerült! Mi lehetett ez? Tegnap meghalt egy közeli hozzátartozóm...lehet összefüggés? Komolytalan válaszokat NEM kérek!!!

2015. nov. 3. 12:58
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Félelmetes volt! :(
2015. nov. 3. 12:59
 2/13 anonim ***** válasza:
13%
Én voltam mert nem akartál felkelni és majdnem elkestel az iskolából.
2015. nov. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Velem is történtek hasonló esetek. Akaraterővel legyőzhető ez a dolog, ahogy te is tetted. Nekem volt olyan is, hogy közben nevetést hallottam, meg beszédet. Volt hogy kutyaugatást és morgást. Volt hogy iszonyatos fájdalmat. Egyesek szerint alvásparalízis, ami szerintem nem valószínű, bár nem zárható ki. Sajnos, fogalmam sincs, hogy mi lehet ez, viszont lehet ellene tenni. Ha elkezdődik a jelenség, akkor próbálj meg felébredni ha alszol és ha már felébredtél és még folytatódik, akkor határozottan mondd ki, hogy elég. Egyébként igen lehet összefüggés, de ha a hozzátartozód, akkor miért akar lehúzni az ágyról. Ha ki akarod deríteni, hogy valóban egy ember számára felfoghatatlan teremtményről van-e szó vagy csak egyszerű hallucinációról, akkor próbálj meg odafigyelni az álmaidra és figyeld a jeleket napközben is. Ami a legfontosabb pedig, hogy ne félj. Soha! Főleg azért sem, mert lehet csak egyszerű álom volt.


Üdv.: Az Időtlen

2015. nov. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Helyesbitek. Próbálj meg nem félni.
2015. nov. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni. Akkor fordul elő, ha háborog a lelkem. Valamin görcsölök, agyalok, stresszelek. Úgyhogy lehet összefüggésben azzal, hogy most megviselt a hozzátartozód halála.
2015. nov. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%

Alvási paralízis. Semmi ezoterikus nincs benne.

Ilyenkor nem kell pánikolni. Nekem is gyakran van ilyen, főleg, ha fáradt vagyok. Ilyenkor egy pontba fókuszálom a szemem "álmomban" és felébredek. Ugyanis ezzel megszakad a REM fázis, ami a paralízist okozza.

2015. nov. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! De ha nem tudok felébredni az álomból, pedig tudom ,hogy álom és akarok is ,de nem sikerul és fogva tart az a láthatatlan erő...akkor hogy fokuszáljak egy pontra?
2015. nov. 3. 18:22
 8/13 anonim ***** válasza:
Jól mondja az egyik előttem szóló, ez alvásparalízis. Keress rá!
2015. nov. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a haláleset kiváltotta megrázkodtatás következtében előfordulhat

ilyesmi , de idővel biztosan szűnik ez a rémálom, ne ess kétségbe!

Talán a tudatalattid így próbálja feldolgozni a történteket.

( őszinte részvétem )

2015. nov. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
igen, utána néztem az alávsparalizisnek. Ez lesz az! Egyszer, amikor nagy hasi műtétem volt, ott éreztem hasonlót. Altattak, de nem aludtam el, de csak a szemem mozgott...a testem nem tudtam megmozdítani és beszélni se tudtam. Pedig ordítani akartam, mert hallottam,hogy az orvos mondja...kezdhetjük a műtétet...én szólni akartam,hogy még NEEEE...de aztán elaludtam! :)
2015. nov. 3. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!