Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Néhány éve egy álmomban...

Néhány éve egy álmomban hihetetlen szeretetet kaptam. Már csak félálomban lehettem, de arra emlékszem hogy mondtam nem akarok felébredni. Volt így valaki?

Figyelt kérdés
Sokszor vágyom oda vissza, mert soha akkora szeretetet még nem éreztem mert leírhatatlan. Amikor a klinikai halálból visszatértek szoktak néha hasonló dolgokról beszámolni. Lehet hogy rövid ideig halott voltam? Érdekelnének a gondolataitok tanácsaitok!
2013. okt. 30. 15:56
 1/7 anonim válasza:
Én is álmodtam ilyet, pont a napokban. Annyira valóságosnak tűnt és éreztem benne a szerelmet fogalmam sincs miért és hogyan, de leírhatatlan.:) aztán felkeltem és nagy kiábrándulás követte... még azóta is azon az álmon gondolkodom.
2013. okt. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem az volt, hogy álmomban jártam valakivel és irtó boldog voltam, álmomban voltam boldog
2013. okt. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Niki_26 ***** válasza:
Nem sokat tudok meg sajnos az általad leírtakból. Mihez kapcsolódóan kaptál szeretetet? Milyen helyzetben érezted?
2013. okt. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az álom 1980 februárban lehetett. 4 nő, angyal volt egymás mögött szorosan.Fejuk nagysága,mint az embereké Testük oly vékony,mint egy pamutfonál. olly nagy szeretet árad tőluk felém amit lehetetlen képzelni. Hozzájuk akartam menni.Mondták: a beszéd nem szóval történt,de egyértelműbb volt,mint azzal: "Nem jöhetsz ide" Meg voltam rökönyödve és érthetetlen is volt,hiszen akkora szeretetet árasztottak felém,akkor meg mért nem mehetek oda Ez nagyon kellemetlen volt. Látták hogy kínlódok,ezért segítségemre mondták: "Még nem jöhetsz ide" Ez megnyugtatott. Gondoltam:"Ha még nem akko egyszer majd csa-csak."
2013. okt. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elnézést véletlenül kattintottam....Majd csak-csak. Tehát az álom februárban volt

Május végén,vagy jún. elején teherautón utaztunk többen,mely egy kb.25 cm. vastag fának ütközött. A fa mögött kb.80cm-re szakadék HA az a fa nincs ott... aki a soför mellett ült annak lábát beszorította a felgyűrödött lemez. Pont egy órába telt mig társaim kiszabadították

Ez a Bakony alján történt. Közelben tanárok kerestek iskolásoknak nyári táborozási helyet. Az egyik tanár feljőtt. A balesetest lekisérték,Trabantjával zirci kórházba vitték...

Már csak annyit kell elmondanom: én se tudom,hogy az álomban elhagytam-e testemet,vagy nem.

2013. okt. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Erről az jut eszembe, hogy volt egy olyan álmom, ami nagyon hasonlít a halálközeli élménybeszámolókhoz.Pedig tudtommal, akkor nem haldokolhattam, nem volt semmi bajom:fénysugarak között suhantam felfelé a magasba,égszínkék volt körülöttem minden.Azután egy különös, "mennyei" mezőhöz hasonló, csodaszép helyen voltam és találkoztam egy "fénylénnyel", rendkívül szeretetteli, bölcsességet, jóságot sugárzó lénye volt.Beszélt hozzám, és amit akkor mondott, az később beteljesült a valóságban!

Akkoriban sok félelmem, kétségem volt.De az álom után ezek megszűntek, bátorság, öröm váltotta fel.Ez az álom nagy hatással volt az életemre.A mai napig is.

2013. okt. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezeket spirituális álomnak hívják. Nagyon nagy álom és mély hangulata van, mi meg mindig úgy viselkedünk mint a kisgyerekek, összevissza érzünk és szeretünk mindent ameddig fel nem ébredünk.

Nekem is volt ilyen álmom, már vagy 10 összesen, voltak ősi, szeretetes, diadalmas vagy csak szimplán nagyon nagy álmom, közös nevező mindegyikbe az volt hogy nagyon coolosak, szép bennük minden és mély nyomot hagynak az emberben, és olyan meghatóak ezek az álmok hogy akár életem végéig emlékeznék rá.

2013. okt. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!