Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tegnap este rosszat álmodtam...

Tegnap este rosszat álmodtam és kicsit félek elaludni ma. Mit tegyek? Azt álmodtam h valami földönkívüli figyel engem és kb 2 perc kellett hogy lenyugodjak amikor felkeltem.20f

Figyelt kérdés
félek nah :S eleve utálom ezeket a lényeket.
2017. dec. 9. 20:30
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
lehet az idézte elő hogy megengedték a szüleink hogy megnézzünk az öcsémmel egy ilyen hülye ufós horrort?
2017. dec. 9. 20:32
 2/16 anonim válasza:
56%
Bebújok melléd :)
2017. dec. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Most nézzél valami vidámat.
2017. dec. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Bihar Valatonon ***** válasza:
Olvassál Orbán Viktor beszédeket
2017. dec. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek.Egyszer én is àlmodtam hasonlót.Vagy valami àlomszerű volt..

Nem tudtam aludni és bambulva figyeltem,ahogy a kinti làmpàk fénye a falra veti az ablak előtt hajlongó faàgak àrnyait.Itt még halàl nyugodt voltam,csakhogy észrevettem az àgak àrnyai közt valami màs àrnyékszerűt is mozogni lassan,ami így kifejezetten egy földönkívüli àrnyékàra hasonlított.Megakartam fordulni,de le voltam bénulva ( alvàsparalizis?).Aztàn éreztem hogy valami nagy erővel húz lefelé az àgyról.Húz hàtrafelé.Kapaszkodtam erősen a lepedőbe és egyszercsak megszűnt....Viszont akkor màr hatàrozottan ébren voltam és minkét kezemmel tovàbbra is markoltam a lepedőt és kb az àgy szélénél voltam màr,tehàt elég furcsa testhelyzetben voltam.

Én is fostam egy jó ideig esténként.

De nyugi nem lesz baj.

2017. dec. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
ÚÚÚristen utolsó. mostmár biztos hogy megkérem az öcsémet hogy had aludjak vele :S
2017. dec. 9. 20:45
 7/16 Bihar Valatonon ***** válasza:
100%
20éves pasiként öcséddel akarsz aludni mert félsz a földönkívüliektől? Tuti csajok kedvence lehetsz :D
2017. dec. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
nem vagyok. meleg vagyok és az öcsém is az :$
2017. dec. 9. 20:52
 9/16 Bihar Valatonon ***** válasza:
100%
Ja hogy unatkozó Troll vagy sejthető volt:D
2017. dec. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
rohadtúl nem trollkodásból kérdeztem. Rohadtul szar volt és félek. Nem tudom, ha meleg vagyok attól miért leszek troll? amúgy komolyan nem állt szándékomban senkiben sem rossz érzést kelteni.
2017. dec. 9. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!