Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tegnap este rosszat álmodtam...

Tegnap este rosszat álmodtam és kicsit félek elaludni ma. Mit tegyek? Azt álmodtam h valami földönkívüli figyel engem és kb 2 perc kellett hogy lenyugodjak amikor felkeltem.20f

Figyelt kérdés
félek nah :S eleve utálom ezeket a lényeket.
2017. dec. 9. 20:30
1 2
 11/16 Bihar Valatonon ***** válasza:
Rohadtul hülye vagy :D
2017. dec. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Clay Morrow válasza:
Fáraszd ki magad, utána nem fog érdekelni, hogy mi a szart fogsz álmodni.
2017. dec. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
biztos, hogy álom volt?? szerintem az igazi családodból látogatott meg az egyik rokonod...
2017. dec. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
48%
Ha félsz elaludni, ne aludj el. Ennyi.
2017. dec. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Szerencsi Viktória ***** válasza:

Ez vicc, ugye?

20 évesen már nem rettegünk egy ostoba horrorfilm után éjszaka. Tökmindegy, hogy meleg vagy hetero vagy, vagy akár csaj.

Nem is jön be ez a pasiknak sem. Az, hogy horrorfilmnézés KÖZBEN odabújok a pasimhoz az oké. De hogy utána rettegjek és a tesómmal aludjak...:)

2017. dec. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel semmi gond sincsen, a félelem egy alap válaszreakció a saját biztonságunkért, persze, hogy ilyenkor arra törekszünk, hogy ezt megszüntessük, védelmet találjunk. Meg nem vagyunk a kérdező bőrében, kitudja, hogy Őt milyen szinten viselte meg. És nem feltétlenül kell horrorisztikus dolog történjen álmunkban, hogy félelmet keltsen, elég hozzá a minden napi élet.

És ennek semmi köze nincs a nemi identitáshoz/beállítottsághoz.


Sajnos olyan kort élünk lassan, hogy az emberi kapcsolatok teljesen ellaposodnak, és ez családon belül is igaz. Ezért már cikinek vagy furának számít az is, ha pusztán együtt alszunk kistesóinkkal, akár ilyen helyzetben is? Az ilyen helyzetekis is erősitik a kapcsolatokat, fejlesztik a bizalmat stb..


Családi, baráti körömben sokszor szoktak együtt aludni az emberek, sőt még valahol az állatok is beférnek az ágyba. Ameddig ezt valamelyik fél nem bánja addig nincs gond.


Egy személyes példa: a velem egyidős unokatessómmal a franciágyban tévéztünk, amikor bejött idősebbik uncsitesóm (fiú), és befeküdt mellénk, kibeszéltük szüleinket, meg, hogy mit csináltunk az nap, azt aludtunk. Ez többször is előfordult, nem csak vele, hanem másik idősebb uncsitesómmal (lány). Mi akkor kb. 8 évesek lehettünk, Ők meg ilyen 17-18 körűl.


Én ha nem tudok elaludni egy álom miatt, vagy épp felriadok egyből, akkor megpróbalom elterelni a figyelmemet tv-vel vagy zenével, kimegyek sétálni az udvarra, vagy iszok egy jó meleg teát. Ha továbbra is fennáll ez a helyzet, nekidőlök annak aki mellettem van, ha egyedül vagyok, akkor átkarolom a párnámat, takarót stb..

Vagy ha környezetömből adódóan nem tudok aludni, akkor ott van mellettem a bicskám :)

2017. dec. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!