Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehetett földönkívüli a...

Lehetett földönkívüli a szobámban?

Figyelt kérdés
Már több este is hallottam, hogy a szobám parkettája olyan hagot ad ki mintha valami víz csöpögne rá gyorsan, és folyamatosan, de eddig mindig csak távol, a radiátor és az íróasztalom melletti részen. Mikor felkapcsoltam a villanyt akkor még kb. 1-2 mp-ig hallottam, de utána megszűnt a zaj. Megnéztem, nem volt vizes a parketta. Aztn tegnap éjszaka aludtam, és hirtelen arra riadtam fel, hogy azt hallom, mintha valaki az ágyam mellett mászkálna gyorsan és a parketta hangot adott ki, mint mikor valaki lépked rajta, és még mintha suhanó hangot is hallottam volna. Nagyon megijedtem, gyorsan felkapcsoltam a kislámpámat, és még akkor is 1-2 mp-ig hallottam ezt, de aztán abbahagyta. Nagyon félek esténként, hogy esetleg ezek a hangok arra utalnak, hogy földönkívüliek látogatnak meg. Néhány hónapja olvastam egy mélyebb spirituális könyvet, és abba voltak megemlítve rossz indulatú fk-ek. Ha máshol olvasom, nem hittem volna el, de így, hogy hiszek a spirituális dolgokban, sajnos ez benne ragadt az agyamban, és minden este félek. :( Tudom, hogy alap esetben nem látogatnának meg, mert nincs okuk rá, egy "senki" vagyok, de attól félek, hogy a sok rájuk fordított gondolattal bevonzottam őket. Kérlek szépen nyugtassatok meg, hogy ezek a parketta hangok mástól vannak, és, hogy hogyan verjem ki a fejemből ezt a buta gondolatot velük kapcsolatban, mert így nem tudok normálisan aludni, és tönkremegyek a félelembe.

2013. jan. 28. 09:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%

"Mikor felkapcsoltam a villanyt akkor még kb. 1-2 mp-ig hallottam, de utána megszűnt a zaj."


Csótányok élnek a parkettád alatt. Ezek leginkább sötétben mozognak, egy kis fényre vagy mozgásra elbújnak. Elég fura hangokat tudnak kiadni, mikor egy nagyobb csapat megindul a kis résekben.

2013. jan. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Minden esetre a csótány, félelmetesebb mint egy Ufo, viszont könnyebb ellen védekezni.
2013. jan. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
43%
inkább szellemre tippelnék. De akár mi is az nem tud bántani hidd el!!! erősítsd meg a lelked ne legyél ennyire érzékeny, bántható, akit meg lehet ijeszteni. Ha gondolod vagy van kérdésed írj privátot sokat tudok az ilyenekről :)
2013. jan. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
31%
Elég nagy matamatikai esélye van, hogy pont a TE szobád érdekli az idegeneket, mivel még vagy 6 milliárd ember van rajtad kívül, és persze még véletlenül sem pl a paksi atomerőmű, vagy a kecskeméti repülőbázis a legérdekesebb, hanem, hogy milyen plüssmaci van a polcon a vekker mellett.
2013. jan. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ezeket a hangokat a tudatalattiddal "vetíted" oda. Amikor egy időben én is sokat pörögtem az ufótémán, én is folyton azt érzékeltem, hogy áll valaki a szobámban, lépéseket hallottam..stb. Agyalj kevesebbet a témán és meg fognak szűnni ezek az érzékcsalódások.
2013. jan. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%

"hanem, hogy milyen plüssmaci van a polcon a vekker mellett."


Lehet, hogy az idegeneknél a plüssmaci egy kedvenc csemege, és csak arra várnak, hogy az a veszélyes vekker abbahagyja a ketyegést.

:DDD

2013. jan. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
86%
földönkívüli halott csótányok szellemei lehettek
2013. jan. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
87%

Gondolj bele a következőbe: tegyük fel, hogy az emberiség képes lesz csillagközi utazásra. Évtizedes megfeszített kutatómunka, sosem látott mértékű nemzetközi összefogás, dollárszázmilliárdok befektetése, a bátor űrhajósok éveken át tartó kiképzése után az ember elindul felfedezni a világűrt. Kutatóbázisok, óriási űrtávcsövek, kolóniák, bányák épülnek ki olyan messzeségben, amiről addig csak álmodhattunk. És akkor megtörténik minden idők legnagyobb felfedezése: nem vagyunk egyedül. Az egyik távoli rádiótávcső egy fiatal, szárnyait bontogató civilizáció jelenlétét érzékeli valamely távoli csillag szomszédságában. Az emberiség az óvatos megfigyelés mellett dönt.

Namost gondolj bele, ezek után szerinted az lenne a legjobb dolga a földi felderítőknek, hogy szegény földönkívüli gyerekek hálószobájában éjszakánként furcsa zajokat keltenek, majd cinkos vigyorral az arcukon kuncognak a markukba, amikor a gyerek nem tud aludni?

Szerintem akadna más elfoglaltságuk.

2013. jan. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 jackson666 ***** válasza:
nincs ott semmi csakmár a képzeleted csinálja annyira bebeszéled magadnak .félni nemkel mert nincs mitől.
2013. jan. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is vagy csótányok mászkálnak a parketta alatt, de ha laknak feletted, az is lehet, hogy ott mászkálnak, illetve csöpög a radiátor. Én is hallok időnként radiátorcsöpögést, de én simán betudom a szomszédoknak. Bár azt se zárhatjuk ki, hogy egy földönkívüli faj ezzel szórakozik, hogy más radiátorát csöpögteti.
2013. jan. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!