Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szexuális és érzelmi jellegű...

Szexuális és érzelmi jellegű álom rokonnal. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Az elmúlt álmomból a következő képek jelentek meg: a velem egykorú lány unokatestvéremmel szenvedélyesen szeretkeztünk. Majd a szülők előtt lebuktunk. A lebukás után még össze is költöztünk, pedig majdhogynem kiutáltak minket a családból. Utána még képekre emlékszem, ahogy pakolunk, de közben csókokat váltunk.


Felébredek és az egész álom hatása alatt vagyok. Soha nem néztem így az unokatestvéremre, mint nő. Viszont ahogy felébredtem ez után, a saját feleségemet szinte idegennek láttam. Csókot is alig tudtam adni neki, ahogy munkába indultam.


Mitől jött rám egy ennyire beteges álom? Szinte zavar, megvisel. 27/F



2017. dec. 13. 13:37
 1/9 anonim válasza:
71%

Hűhaa

Próbálj meg ne találkozni az unokatesoddal és legyel többet a feleségeddel (szexxelj vele többet) stb.

2017. dec. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Költözzetek Tolna megyébe, arrafelé az ilyesmi teljesen megszokott.
2017. dec. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
SEMMIT.PISILNED KELL. ÉN MINDEN ÉJJEL ILYET ÁLMODNÉK,DE RITKÁN SIKERÜL.
2017. dec. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Légyszi kicsit több komolyságot. Lehet, hogy könnyű ebből viccet csinálni, de ez nem egy troll kérdés. Komolyan megviselt lelkileg ez az álom. Tehetni meg nem tehetek róla, hogy ezek a dolgok az álmomban megtörténtek.
2017. dec. 13. 20:11
 5/9 anonim ***** válasza:
incest!
2017. dec. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, amíg csak álom, nincs baj. Amúgy, szexuális elet rendben? Már úgy értem, nem vagy nagyon " kiéheztetve"?
2017. dec. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hiába a szexualitás nem a szerelemről és nem is személyről szól, hanem a testiségről. Jó a teste és kisugárzása, ami neked bejön szexuálisan. Ez van, ilyen a természet. Meg kell tanulnod ezzel együtt élni.
2017. dec. 14. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kingaa67 válasza:
Ez engem is érdekelne! Ma reggel én is riadtan keltem egy hasonló álom hatása miatt. A lényeg ugyan ez és nem az első ilyen álmom. Nekem barátom van, neki pedig barátnője, elég régóta nem találkoztunk és álmomban sétálni voltam vele. Aztán elég szenvedélyesen csókolóztunk, aztán lefeküdtünk. Nem értem honnan jött ez az egész. Nem tudok túllépni a képkockákon. Nagyon brutális...
2018. júl. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Nienorniniel válasza:
Nekem is voltak/vannak bizarabbnál bizarabb szexuális tartalmú álmaim közvetlen családtagokkal. Nagyon felkavaró élmény tud lenni, az biztos, de nem érdemes belemagyarázni semmit. Az álmodás csak random agyi ingerek összefüggéstelen katyvasza. Lehet hogy előtte nap nagy volt a szexuális étvágyad a feleséged felé, plusz ettől függetlenül szóba került az unokatestvéred és álmodban az agyad ezeket összekapcsolta. Ne aggódj emiatt, mert tényleg nem jelent semmit.
2021. júl. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!