Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom? Nagyon...

Mit jelent ez az álom? Nagyon furát éreztem, mikor felkeltem. Szomorú, magányos de egyben boldog is voltam.20/L

Figyelt kérdés

Ez az álom:


Egy fiúval régóta jó barátok vagyunk, de neki is meg nekem is más tetszik. Valami nagy házban voltunk, ahol több ember is volt. Hülyéskedtünk meg minden, aztán mondtam, hogy mennem kell, így bementem a szobámba. Aztán jött utánam, leült mellém és komolyan beszélgettünk. Zavarban voltunk. Nagyon vert a szívem, és alig tudtam megszólalni. Csak motyogtunk, mert mindig hülyêskedünk, de komolyan kettesben sose beszélgetünk. Aztán kiment, én meg felálltam és néztem a földet, meg az ajtót, amin kiment. Aztán a fiú berontott az ajtón, megcsókolt és azt mondta, hogy szeret. Éreztem a szívdobogását. Csak arra tudtam gondolni, hogy neki más tetszik...akkor mi van azzal a másik lánnyal... Nagyon boldog voltam. Írtó helyes volt a srác.


Mikor felébredtem, szomorú, magányos, de egyben boldog is voltam.



2017. dec. 18. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti,hogy gyorsan keress meg s búj ágyba velem,s szeretkezzünk egy jót,persze csak akkor ha csinos vagy,mert én bunkó vagyok.ok?(szexéhességet jelent)vicc nélkül!
2017. dec. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Valahogy gondoltam, hogy megtalálnak az ilyen bunkó nyomik...
2017. dec. 18. 19:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Elég egyértelmű a jelentése. Komolyan nem érted saját magad?
2017. dec. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lényünk egy szikrája manifesztálódik az örök bölcsesség csillámló tengerében.
2017. dec. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, az álom alapján, talán mégis többre vágysz vele barátságnál.
2017. dec. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De kivel? Nem érzek senki iránt többet
2017. dec. 22. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!