Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha álmomban egyszer...

Mit jelent ha álmomban egyszerre kiesik jobboldalon felűl az összes fogam?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 09:46
1 2
 1/12 anonim válasza:
Rosszak a fogaid?Amikor arra készültem,hogy megcsináltatom a siralmas állapotban lévő fogaimat én is folyton fogakról álmodtam.Volt olyan álmom,hogy esett ki az egyik fogam,malterdarabokkal,téglához kötözve.Ugyanis beépített műfogsort akartam.De az is lehet,hogy a környezetedben beszélt valaki a fogairól.Hallottam én is,hogy fogakról álmodni rosszat jelent,de gondold végig ez ta rossz fog témát
2010. jún. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nekem volt regebben olyan visszaterö almom, hogy felpuhult a foginyem es kipotyogott az összes fogam. egyebkent nincsen gond a fogaimmal. en is kivancsi lennek, mit jelent!
2010. jún. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
13%
Valószínűleg nagyon pofán fognak verni jobbról egy péklapáttal, miközben ásítasz :\
2010. jún. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én úgy olvastam, hogy a kieső fog valaminek vagy valakinek az elvesztését jelenti. Amikor én álmodtam régen kieső fogról, másnap elhagyott a barátom. :S

De az is lehet, hogy felhagysz pár dologgal az életedben, ami nemfeltétlen jelent rosszat!

2010. jún. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
10:12-esnek! Ez nem semmi válasz! Úgy tudom, ha nem fáj álmunkban ha kiesik a fogunk, akkor valakitől elkell válnunk, ami nem fáj. De ha fáj, akkor a szeretett személy fontos volt nekünk.
2010. jún. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
10:12-köszi ez igazán hasznos volt
2010. jún. 3. 11:04
 7/12 A kérdező kommentje:
egyébként nem fájt(álmomban)hanem egyszer csak elkezdett recsegni.és nem is fog formában estek ki hanem darabokban.. elég duva volt.. :S
2010. jún. 3. 11:06
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem rendszeresen volt olyan álmom, hogy borzasztóan fájtak, feszültek és kitörtek, iszonyú volt. Az egész azért volt, mert valamiért álmomban szorítottam az állkapcsomat, ezáltal fájdalmat okoztam magamnak és ezért álmodtam, hogy kiesett. A fogorvos mondta, hogy gyakori dolog, és harapásgátlót ajánlott estére. Végül nem kellett használnom, mert elmúlt magától.
2010. jún. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

A kiesett fog halált jelent.

A fog maga láncfűrész-fogakat jelent, tehát

meglátogat a Texasi láncfűrészes gyilkos, teli tankkal, és intáz neked egy randevút

Jézussal, és megoldódnak a gondjaid.

2010. jún. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
intéz^^
2010. jún. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!