Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Többször is átéltem egy álmodtam?

Szántór kérdése:

Többször is átéltem egy álmodtam?

Figyelt kérdés
3 alkalommal álmodtam azt hogy felülök egy repülőre és az lezuhan minden alkalommal tulélem ami utána jön az változó. lehet ennek valami jelentése ? elöre is köszönöm

2017. máj. 29. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én többször is álmodtam, hogy belémcsapott a villám. Szerintem semmi különösebb jelentése nincsen.
2017. máj. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi.
2017. máj. 30. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Félsz egy eseménytől, amelyről úgy érzed, ha bekövetkezik, rossz hatással lesz rád a későbbiekben. Jelentheti azt is, hogy rossz úton jársz,bizonytalan vagy egy adott dolog miatt. Az, hogy túléled, azt jelenti, hogy végül jó útra térhetsz, ha pedig inkább azt érzed, hogy rossz esemény következik be, sikerrel veszed az akadályt, így az nem lesz rád rossz hatással későbbiekben.
2017. jún. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. jún. 2. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!