Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Olyan furcsát álmodtam a...

Olyan furcsát álmodtam a kiszemeltemről. Vajon mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Tök rég óta nem találkoztunk és tervezgetem hogy ha talizunk akkor megölelem. Álmomban is megöleltem de nem esett jól és nem olyan volt amilyet akartam. Az öltözete: egy piros pulcsi és egy ilyen szar olcsó nadrág ami zöldes volt ha jól emlékszem. Itt tudom hogy a piros a szerelmet a zöld pedig a reményt jelenti, de nem értem hogy miért nem normális nadrág volt rajta hanem ilyen olcsó fos (szép szóval😂😂) És vajon miért nem esett jól álmomban az ölelés? (Nagyon szeretek ölelkezni amúgy)


A válaszokat előre is köszönöm 😊


2017. dec. 31. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Mert egy retardált vagy?
2017. dec. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
Nem túlzottak az igényeid? Nem a ruha teszi az embert...
2017. dec. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudod szeretni (megölelni). Gondolkodás és érzések terén szerelmes vagy belé (piros pulcsi), de szexuálisan úgy érzed megcsal, nem elégít ki (olcsó zöldes nadrág).
2018. jan. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!