Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ezt, és miért...

Miért álmodtam ezt, és miért nem hagy nyugodni ez az álom egész nap?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akibe szerelmes vagyok, vagy legalábbis nagyon tetszik. Ezzel a sráccal meg egy másikkal néha eljárunk túrázni.


Az álmomban épp mentünk egy ösvényen, egy szakadék mellett. Nemrég esett az eső, ezért csúszott az út. Én mentem középen, a srác, aki tetszik a szakadék mellett, a másik pedig a jobbomon. A bal oldali srác megcsúszott, próbált visszakapaszkodni, de nem tudott, nyújtottam a kezemet, a másik srác meg húzott engem, de a kezem nagyon csúszott, és a srác leesett a szakadékba, kb 5 métert zuhant. Kiáltottam a másik srácnak, hogy szerezzen segítséget, és hívja a mentőket, én meg, mivel volt egy ösvény ami a szakadék mélyére vezet, lementem. Meghallgattam a pulzusát, megnéztem a légzését. Gyengén lélegzett csak, szíve hevesen pumpált, a szájából vér ömlött, szólongattam, de nem reagált, a szemét se tudta kinyitni. Sírtam. Az egyik tanár, aki a túrát vezette, ofőnk, a másik srác, és 2 végzős jöttek, hogy felcipeljék a hegyre. A mentők helikopterrel érkeztek, és elszállították a kórházba. Mi befejeztük a túrázást, majd rohantam a kórházba. A recepción bemondtam a srác nevét, megmondták a kórterem számát, és bementem. Épp aludt, kérdeztem a nővért, hogy van. Azt mondta, belső vérzése van, 3 bordája törött, eltört a bal combcsontja, és a jobb bokája, még 6 hétig feküdnie kell, és még 1-2 hónapig pihentetnie kell magát. Ott is kitört belőlem a sírás, még maradtam 1-2 órát. Felébredt. Megígértem neki, hogy mindig jövök majd látogatni, hozom a leckét, bármire szüksége van, szóljon. Így is tettem, a sok gondoskodás viszont nem csak neki, hanem mindenki másnak is feltűnt. A nővérek már tudták, egymás közt sugdolóztak, hogy többet érzek. Minden alkalommal, mikor épp pihenésre volt szüksége, úgy köszöntem, hogy 'Szia, szép álmokat!', egy puszit nyomtam az arcára, és megsimogattam a haját. Aztán egyszer, mikor mentem ki a kórterem ajtaján, az anyjába botlottam, mondta, hogy tudom milyen kamasznak lenni, és szerelmesnek, nagyra értékeli, amit teszek a fiáért, és, hogy maradjon még köztünk, de a fia is nagyon hálás, és kezd többet érezni irántam, de maradjak visszafogott egy ideig, hiszen még hónapokig magatehetetlen marad.


Bocs, hogy regényhosszúságú lett.:)

Szerintetek ez mit jelent?



2017. dec. 23. 23:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

hát baromi részletesen tudsz visszaemlékezni az tuti :DD

amúgy nem jelent semmit, az agyad mindenféle hülyeséget kreál álmodban. ez csak annyit jelent mint amit mondtál az elején, hogy tetszik neked és azt akarod hogy ő viszonozza (gondolom lol)

2017. dec. 24. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A környezetről, hogy hol vagytok nem írtál semmit. Fás, füves, sziklás vagy pusztaság?
2017. dec. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Erdő, egy ösvényen(földes) megyünk, és mellettünk sziklahasadék van.


Amúgy köszi!

Ugye nem jelenti azt az álmom, hogy a srácot baleset fogja érni?

2017. dec. 24. 23:19
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti hogy valami akadályt kell leküzdened, hogy együtt lehess a sráccal. Valami lelki dolog elválasztja tőled a srácot. A srác lelkileg sérült és te gyógyítgatod.
2017. dec. 25. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyenge a lelki ereje (légzése), de nagy a szeretete, az életenergiája (szívverése), a beszéddel van gond (száj), ami (vérzik) elszívja az életenergiát, a szeretetet irántad. A többire remélem rájössz.
2017. dec. 25. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Értem, köszi 56%-os!:)


Szerintem amúgy igazad van, sokszor tűnik szomorúnak, elgyötörtnek a srác, amit próbál leplezni, de nem igazán megy neki. Mindig kedves velem, viszont szavakba nem igazán önti az érzéseit.

2017. dec. 25. 14:09
 7/9 Bánki Tomi ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem az álmaim olyanok, mintha a lelkiismeretem próbálna meg üzzeni nekem velük. Eleinte egyszerű megérteni az álmok igazi jelentését, amig fiatal vagy. Később, minnél többet foglalkozol az álmaid jelentésével annál bonyolultabb lesz megérteni.

Ennek az álmodnak a jelentésére szerintem jól asszociáltak az előttem választ adók. Még az jutott az eszembe, hogy lehet túlságosan türelmetlen vagy a fiúval a valóságban, nagyon szeretnéd ha lenne már valami.

"a sok gondoskodás viszont nem csak neki, hanem mindenki másnak is feltűnt. A nővérek már tudták, egymás közt sugdolóztak, hogy többet érzek. " A valóságban az osztálytársaidnak nem tőnt még fel, hogy tetszik a fió neked? Nem kezdtek el pletykálni?

"'Szia, szép álmokat!', egy puszit nyomtam az arcára, és megsimogattam a haját" Szerintem szeretnél a valóságban is így kedveskedni neki.

"a fia is nagyon hálás, és kezd többet érezni irántam, de maradjak visszafogott egy ideig, hiszen még hónapokig" Mintha a lelkiismereted, vagy tudatalattid azt akarná ezzel mondani, hogy még türelmesnek kell lenned egy kicsit...

2017. dec. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Bánki Tomi ***** válasza:
100%
Még egy valami, amit elfelejtettem. Nagyon ritka esetben jelzik előre a lehetséges jövőt az álmok. De nagyon ritka. Volt olyan, hogy a főnököm azt élmodta, hogy meg fog lazulni egy kamion kereke és egy parkolóban áll lerobbanva a kamion. Ez így első hallásra nagy butaságnak tűnik. De azt tudni kell, hogy a főnökömnek kamionos cége van, én pedig a szerelője vagyok. Az álma után két nappal fellazult egy kerék az egyik kamionunkon. Ez elég veszélyes, mert, ha elszabadul a kerék ártatlan emberek megsérülhetnek. De a lényeg, a fellazult kereket az álma előtt a főnököm szerelte fel. Segített nekem, mert sok volt a munkám. Kapkodott és nem húzta meg rendesen a kereket. A tudatalattijában voltak kétségei az álom előtt, hogy nehogy fellazuljon a kerék. De tudatosan elnyomta ezt a kétséget, azzal, hogy 30 éve, amita kamionokat szerel, soha nem lazult fel kerék. De még álmában sem hagyta ezt a tudatalatti kétség nyugton és azt álmodta, hogy felazult a kerék. Ezután az álma után minden reggel megkérdezem tőlle: "Mit álmodtál? Kis irónikus mosollyal :) De ha ti túráztok hárman egészen véletlenül, majd egyszer, akkor javasold a srácoknak, hogy libasorba menjetek, ne egymás melett :)
2017. dec. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Juuj, ez egy régi kérdésem 😄
2018. szept. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!