Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hátha valaki meg tudja fejteni...

Hátha valaki meg tudja fejteni miről szól az álmom?

Figyelt kérdés

Egy olyan férfivel álmodtam, akit ismerek, ismerős.

Ismeretségünk előtti időbe ugrik az álmom, amiben két idegenkét együtt vesszünk ki egy lakást, én a jobb oldali szobát ö a ball oldalit választja. Relatív normálisan éldegélünk egymás mellett, Szia-szia, este nem jövök és ilyenek, nem zavarjuk egymást de apróságokat megteszünk a másiknak- vacsit úgy készítünk, esetleg vmi apróságot megveszünk a másiknak-joghurt pl- egészen addig amíg egyik hajnalban hulla részegen nem hozzák haza, és hányja össze a környéket. Amikor ezt az esetet telefonon panaszolom a barátnőmnek, azt végighallgatja, és megbántódik, mert nem érdekel mint férfi, és kiakadva mondja el nekem, hogy nagyon rég érezte magát jól egy nővel, akivel ha személyesen nem is foglalkozik, de a törődését érzi, és bénázik, mert nem tudja lépjen vagy ne, mert nem tudja mi sülne ki belölünk...

Utána rosszízű lett az álom, felriadtam belőle


2018. jan. 2. 15:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Én arra a pacalpörköltre tippelek este 8 után.
2018. jan. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
És mi van az ismerőssel és a barátnővel a valóságban? Talán ismerik egymást?
2018. jan. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem ismerik egymást sem álomban, sem életben.
2018. jan. 2. 19:59
 4/10 A kérdező kommentje:
Pacalpöri, nyammm
2018. jan. 2. 20:00
 5/10 anonim ***** válasza:
Most mi van az ismerősöddel?
2018. jan. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A pasival három hónapja nem beszélek, így hozta az élet. Udvariassági köröket megtesszük (névnap, szülinap, kari, újév, szia- két nappal később szia, bocsi sok a munkám, nálad mizu?)

Friendzone mindkét oldalról volt a viszonyunk.

A exbarátnőmről, kilenc éve nem tudok, amióta az első csemetém megszületett, gratulált a kicsihez, és eltűnt.

2018. jan. 3. 05:22
 7/10 anonim ***** válasza:
A barátnőd mindig anyáskodott feletted? Össze akart hozni benneteket?
2018. jan. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem akarsz szoros kapcsolatot (kivettétek). Te vagy a tudatos (jobb oldal), az ismerős az érzelmes (bal). Lelkileg támogatjátok egymást. Az ismerős lázad a helyzet ellen (részeg). Bemocskolta a köztetek lévő viszonyt (összehányta a környéket). A barátnő a telefonban a lelkiismeretedet jelképezi. Az egész arról szól, hogy vívódsz magadban. Véget vess-e a gyötrődéseteknek.
2018. jan. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Te vagy a jobb és a bal oldali "lakó" is. A benned élő jó és rossz harca vetül ki álmodban. Talán ikrek csillagjegyű vagy?
2018. jan. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok ikrek.


Az egész helyzet olyannak tűnt, mintha egy vágyálom indulna, egészen, amíg ki nem fakad rám, miattam. Keserű ízt hagyott magaután. Még most is próbálom boncolni, bennem mit vált ki. Sajnálat és szánalom felé.

Mennyire akartam belelátni az elmúlt két év közelkerülését, igazolást keresni arra, hogy ő nem... passz.

2018. jan. 3. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!