Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt már olyan, hogy az...

Volt már olyan, hogy az azelőtti este álmodott álmotok másnap folytatódott?

Figyelt kérdés
Velem nemigen történt ilyen, hogy folytatódott volna egyből, előbb újraálmodtam az egészet, és utána hozzárakódott egy kis részlet, de ez is csak egyszer történt meg. Veletek volt már egy folytatódó álom akár több napon át?
2017. máj. 14. 16:16
 1/3 anonim válasza:
Ilyen nem volt,de olyan volt hogy valamit álmodtam és az később megtörtént
2017. máj. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Volt, többször is. Legutóbb három éjszakán át. Mondjuk lehet, hogy rásegítettem azzal, hogy nap közben is (amikor tehettem) az álom épp aktuális része forgott a fejemben, annyira meglepett.
2017. máj. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ó hát csak ez van nekem vegyzetbe írom és ,ha egyszer börtönbe kerűlök megírom azt a regényet amit mindig is akartam ! :)

"Miklós te Miki meséld el az életeb lécci ,akcepáld a' kérésem ne hányj rá fittyet úgy mond minha kívűlről nézdnéd mint egy filmet ! " Ez eredetileg Béla Te Béci ,de az a Béla az űrben-ből van !


Írom is ,de sietek mennem kőll nézni Molnár Kikit most GTA-zik !


"

Valahól Komló bugyroiban ...:


Gyöngyi nézd már, a' cigányok milyen gyorsan szétszedték azt a' kocsit ott !

Láttad az elöbb mentünk el itt és még meg vóltak a' kerekei meg a' motorháztető és a' motor is meg ...kocsi is... !

- Az ilyen hehetsíges emberek miért nem dolgoznak példáúl a' Forma 1-es futamokon ?

- Lehet azt hiszik a' vastelepen többet kapnak érte .

- Várjál figyeljünk oda a' milyenkre ,nehogy azt is szétszereljék !

- Jaj télleg ! ""


Ez csak egy rövid van hosszabb is . XDXDXD

2017. máj. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!