Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok mindenféle kis...

Miért álmodok mindenféle kis romantikus marhaságot egy volt osztálytársammal?

Figyelt kérdés

Hónapok óta visszatérő álmaim vannak vele,- fogjuk egymás kezét, vár a régi szekrényemnél, megyünk valahova- talán még tavaly nyár elején kezdődött vagy kicsivel még korábban. Először úgy voltam vele csak véletlen, de azóta olyan rendszerességgel álmodok vele, hogy már akkor csodálkozok, amikor nem futok össze vele éjszaka. Az is egy... érdekes dolog, hogy amikor valami rosszat álmodok, akkor utána általában felbukkan és akkor jobban szoktam érezni magam vagy, ha ő utána álmodok valami rosszat, akkor nem érzékelem olyan megterhelőnek.

Évek óta nem láttam, nem is hallottam róla semmit. Előtte felsőben huzamos ideig voltunk padtársak a tanárok által kiszabott ülésrend miatt, de valószínűleg sokat mondok, ha azt állítom, nyolc év alatt összesen beszéltünk húsz percet egymással. Egyhuzamban pedig az emlékeim szerint öt perc is kirívó esetnek számított :D


16/L



2018. jan. 3. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudat alatt a srác tetszik neked, csupa jó emlékeid vannak vele kapcsolatban, mellette biztonságban érezted magad csakis, és szeretnéd, ha most is felbukkanna az életedben.
2018. jan. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Eléggé távolságtartó típus voltam és voltam is, úgyhogy nem nagyon lehet mondani, hogy bármiféle kommunikáció vagy kötelék volt azon a kötelező jellegű "ez már az én térfelem, ne foglald el az egész padot!" típusú helyreigazításokon kívül.

Naponta alkotott valami sajátos kis hülyeséget, amin nagyokat lehetett nevetni - nem a szokásos értelmetlen marháskodások, hanem például olyanok, minthogy egy reál tárgyas TZ-nél kiszámolta, hány pont kell a hármashoz és csak annyit csinált meg- és ezért sokat beszéltem róla otthon, amikor hazaértem kérdezték is, alakított-e aznap valamit, de ameddig nem indultak el ezek a fura álmodások, fel sem merült bennem, hogy esetleg tetszett.

2018. jan. 3. 20:34
 3/3 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
Magadra vonta a környezeted, meg a te figyelmedet is, meg hát hogy úgy mondjam egymás személyes terében ültetek. Ezek miatt természetes, hogy vágysz rá, de nem tudom, mennyire. Keresd fel igyatok meg 1 sört vagy valamit, aztán talán elmúlnak az álmok. Mondjuk azért nem ártana dumálnod vele, akkor azért rájönnél, hogy ez a vágy mekkora iránta.
2018. jan. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!