Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban csókolóztam egy...

Álmomban csókolóztam egy osztálytársammal, és olyan valódinak tűnt. Én pedig még sose csókolóztam, és már kezdek megijedni, hogy az álmomban volt meg az első csókom. Ráadásul élveztem! (? )

Figyelt kérdés

Ne nézzetek hülyének kérlek, de még nem volt meg az első csókom, és álmomban meg olyan valósághű volt az egész. Emlékszem, hogy még bénáztam is, és mondtam a srácnak, hogy az első csókom volt..

Ezek után vajon nem lesz olyan nagy durranás a valóságbeli első csókom? :(

( Bocsi, ha rossz kategória, de fogalmam sem volt, hova teehtném ezt fel )



2016. ápr. 10. 20:22
 1/4 anonim válasza:
A való életben az első csók az annyival másabb hogy arra emlékezni fogsz. De egyébként nem nagy cucc. Nem kell aggódnod.
2016. ápr. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez meg miért lett áttéve az Ezotéria rovatba?! Jesszusom!

Amúgy köszönöm a választ :)

2016. ápr. 10. 21:51
 3/4 J Lukenem ***** válasza:
vrlem is hasonlo történt :D de ne félj. tenyleg nem nagy dolog. amugy olyan volt az álmomban mint a valóságban... hmmm. pedig akkor nem is tudtam hogy milyen :)
2016. ápr. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Van itt még valaki?:D
2022. máj. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!